Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Wtorek, 1 czerwca 2021

Przesłanie Pary Prezydenckiej z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka

 
Prezydent Andrzej Duda:
Drogie Dzieci! Dziś Wasze święto. Ten dzień niesie Wam wiele radości i uśmiechu. A nam, dorosłym, przypomina własne dzieciństwo.
 
Pierwsza Dama:
Życzymy Wam szczęścia i spełnienia marzeń. Wielu serdecznych przyjaciół oraz koleżanek i kolegów. Dobrej zabawy z rówieśnikami, ale też sukcesów w nauce, sporcie i innych dziedzinach, które lubicie.
 
Prezydent Andrzej Duda:
Życzymy, abyście mogli zawsze liczyć na troskę i życzliwość rodziców i bliskich. Niech Wasze domy będą bezpieczną, spokojną przystanią, pełną miłości, szacunku i zrozumienia.
 
Pierwsza Dama:
Miejcie ambitne plany i wielkie marzenia – i pozostańcie im zawsze wierni. Już dziś możecie zacząć je realizować. Wierzcie w swoje siły, ale też nie obawiajcie się prosić o pomoc i radę dorosłych. 
 
Prezydent Andrzej Duda:
Dorośli znają i cenią Waszą wrażliwość, Wasze szlachetne pragnienia. Kiedyś świat znajdzie się w rękach Waszych. Ufamy, że uczynicie go jeszcze lepszym.
 
Pierwsza Dama:
Jeszcze raz: życzymy Wam zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń, dobrej zabawy w przedszkolu i powodzenia w szkole oraz dużo uśmiechu – nie tylko w Dzień Dziecka!
 
Prezydent Andrzej Duda:
Wszystkiego najlepszego!

Para Prezydencka stoi blisko siebie w ogrodzie Pałacu Prezydenckiego, w tle dużo zieleni, ławka i schody
Poleć znajomemu