Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Czwartek, 2 czerwca 2016

List gratulacyjny Prezydenta RP skierowany do polskich siatkarzy

  |   List Prezydenta Andrzeja Dudy odczytał Cyryl Kozaczewski, Ambasador RP w Japonii. List Prezydenta Andrzeja Dudy odczytał Cyryl Kozaczewski, Ambasador RP w Japonii. Reprezentacja Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn Reprezentacja Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn Reprezentacja Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn

Reprezentacja Polski
w Piłce Siatkowej Mężczyzn


Szanowny Panic Trenerze!

Drodzy Zawodnicy!
Szanowni Członkowie Sztabu Szkoleniowego!

 

Proszę przyjąć serdeczne gratulacje z okazji awansu na sierpniowe Igrzyska Olimpijskie, które odbędą się w Rio de Janeiro.

 

Podczas ostatnich dni cieszyliśmy się wieloma emocjonującymi spotkaniami Biało-Czerwonych podczas Światowego Turnieju Kwalifikacyjnego w Japonii. Uzyskanie upragnionego awansu było możliwe dzięki nieustępliwej walce o każdy punkt we wszystkich dotychczas rozegranych meczach.

 

Droga do Rio de Janeiro była długa i wymagająca, ale wszyscy kibice byli pewni, że polscy Mistrzowie Świata zapewnią sobie występ na Igrzyskach Olimpijskich. Tak utytułowanej siatkarskiej reprezentacji nie mogło zabraknąć na imprezie sportowej tej rangi.

 

Dziękując za emocje i radosne chwile, których dostarczacie nam od wielu lat, raz jeszcze serdecznie gratuluję wszystkim zawodnikom i członkom sztabu szkoleniowego. Znając możliwości naszej kadry siatkarskiej, liczę na znakomite występy podczas najważniejszej imprezy sportowej w 2016 roku - Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro. Życzę wszelkiej pomyślności.

 

Z serdecznymi pozdrowieniami oraz wyrazami szacunku i sympatii.

 

Andrzej Duda

Prezydent RP

 
Poleć znajomemu