przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 24 października 2016

List prezydenta na uroczystości otwarcia nowej fabryki samochodu Volkswagen Crafter w Białężycach koło Wrześni

Uczestnicy i Organizatorzy

uroczystości otwarcia
nowej fabryki samochodu Volkswagen Crafter
w Białężycach koło Wrześni
 
 

Szanowni Państwo!

 

Dziękuję za zaproszenie do udziału w dzisiejszej uroczystości. To ważny dzień dla społeczności pracowników Volkswagen Poznań Sp. z o.o. oraz mieszkańców ziemi wrzesińskiej.


Z zadowoleniem przyjąłem wiadomość, że przedsiębiorstwo, którego przedstawicielom wręczałem w tym roku certyfikat „Pracodawca Przyjazny Pracownikom”, otwiera fabrykę mającą zatrudniać trzy tysiące osób. Z tej okazji na ręce władz spółki przekazuję gratulacje oraz życzenia pomyślnej działalności zakładu. Ufam, że również tutaj, w Białężycach, dobre praktyki w relacjach między kierownictwem i załogą będą wzorem do naśladowania, a połączenie wielkopolskiego etosu pracy oraz nowoczesnych technologii i form zarządzania okaże się receptą na sukces
Państwa przedsięwzięcia. Zobacz także: Wręczenie certyfikatów „Pracodawca Przyjazny Pracownikom”

 

Wyrażam też nadzieję, że zarówno ta inwestycja, jak i doświadczenia pracowników fabryki będą inspiracją i pomocą w dziele nakierowania naszej gospodarki na nowe tory dynamicznego wzrostu. Polska potrzebuje reindustrializacji oraz harmonijnego, zrównoważonego rozwoju poszczególnych branż – przede wszystkim produkcyjnych, sprzyjających tworzeniu i wdrażaniu naukowo-technicznych innowacji.

 

Kadrze kierowniczej oraz załodze białężyckiej fabryki życzę satysfakcjonującej pracy oraz wielu osiągnięć zawodowych. Proszę również o przekazanie życzeń wszelkiej pomyślności Państwa rodzinom i bliskim. Serdeczne wszystkich Państwa pozdrawiam.

 

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej

Andrzej Duda

 
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.