Narzędzia dostępności

Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Dodatkowe narzędzia

Wtorek, 3 stycznia 2017

Życzenia urodzinowe dla Seweryna Krajewskiego

Pan

Seweryn Krajewski
 
 

Szanowny Panie! – Drogi Jubilacie!

 

Proszę przyjąć serdeczne gratulacje i życzenia z okazji Pańskiego jubileuszu siedemdziesięciolecia urodzin. W tym wyjątkowym dniu pragnę wyrazić szacunek dla Pańskich osiągnięć artystycznych i wkładu w rozwój polskiej muzyki. Liczne sukcesy i nagrody są wyrazem uznania dla Pana umiejętności muzycznych i poruszających kompozycji. Wielce wymowny jest niezmienny szacunek publiczności, która z radością wita Pana kolejne utwory i koncerty.

 

Pańskie kompozycje i piosenki na stałe weszły do kanonu klasyki polskiej muzyki, a przede wszystkim zdobyły serca słuchaczy ujętych Pańskim muzycznym kunsztem, niezwykłym głosem, wrażliwością i osobowością. W różnorodności dźwięków i głębi słów doskonale wyraża Pan miłość, radość, nostalgię – emocje będące nieodłączną częścią ludzkiego życia. Pańska muzyka i teksty skłaniają do refleksji. Ufam, że nadal będziemy mogli czerpać z Pańskiej twórczości artystycznej, z siły Pana muzyki i talentu.

 

Życzę Panu zdrowia, pogody ducha, pomyślności, a także słusznej satysfakcji z dotychczasowych dokonań. Niech sympatia i życzliwość odbiorców będą dla Pana źródłem radości.


Raz jeszcze przekazuję serdeczne pozdrowienia i urodzinowe powinszowania.

 
Z wyrazami głębokiego szacunku i sympatii
Andrzej Duda
Poleć znajomemu