przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019

List na Centralną Akademię z okazji Dnia Energetyka 2019

W realiach XXI wieku to właśnie zbiorowy wysiłek polskich energetyków jest jednym z fundamentów stabilności i prawidłowego funkcjonowania niemal wszystkich sfer życia w naszym kraju – napisał Prezydent na obchody Dnia Energetyka w Bełchatowie. 
Czwartek, 15 sierpnia 2019

List na obchody 99. rocznicy Bitwy Warszawskiej i Święta Wojska Polskiego w Radzyminie

Silna, nowoczesna i dobrze wyposażona armia zawsze musi być przedmiotem naszej wspólnej troski, a żołnierski mundur zawsze powinien być otaczany w polskim społeczeństwie najwyższym szacunkiem – napisał Prezydent. 
Czwartek, 15 sierpnia 2019

List na obchody w Ossowie z okazji 99. rocznicy Bitwy Warszawskiej

Pamięć o Wiktorii Warszawskiej, o obronie Lwowa i zwycięstwie w bitwie niemeńskiej, o setkach innych starć i potyczek przetrwała dzięki mieszkańcom polskich miasteczek i wsi – napisał Andrzej Duda. 
Środa, 14 sierpnia 2019

List na uroczystości z okazji 99. rocznicy Bitwy Warszawskiej w Markach

Wierzę, że ci, którzy narażali życie dla wolnej Polski, z jeszcze większą satysfakcją przyjmowaliby dzisiaj hołd naszych czynów i dalekosiężnych aspiracji. Składamy im go, podejmując starania o siłę i pomyślność Rzeczypospolitej – napisał Prezydent. 
Poniedziałek, 12 sierpnia 2019

List na uroczystości kończące Marsz Szlakiem I Kompanii Kadrowej

Nie byłoby Polski w NATO i w Unii Europejskiej, gdyby nie odwaga Polaków, którzy postanowili zrzucić z siebie sowieckie jarzmo – napisał Prezydent w liście na zakończenie LIV (39 po wojnie) Marszu Szlakiem I Kompanii Kadrowej. 
Niedziela, 11 sierpnia 2019

List na uroczystości ku czci ofiar „operacji polskiej” NKWD

My, Polacy, dobrze wiemy, czym jest naród. To wspólnota, którą buduje się przez stulecia, której fundamentem są historyczne doświadczenia i wielka sztafeta pokoleń, a filarami solidarność i szacunek dla każdego człowieka – napisał Prezydent. 
Sobota, 10 sierpnia 2019

List na uroczystości pogrzebowych śp. Księdza Wojciecha Czarnowskiego

Ks. Wojciech Czarnowski zapisał się na trwałe w pamięci pokolenia „Solidarności”, ale też starszych i młodszych generacji dzięki swojej dobroci, uśmiechowi, a przede wszystkim czynom – napisał Prezydent w liście. 
Piątek, 9 sierpnia 2019

Przesłanie Prezydenta do uczestników uroczystości dożynkowych w roku 2019

Kieruję wyrazy szacunku i wdzięczności do wszystkich polskich gospodarzy i dziękuję za ich całoroczny trud i jego owoce. Dziękuję Państwu za budowanie siły, pomyślności i dobrobytu całej naszej Ojczyzny. 
1234567  135
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.