przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 6 grudnia 2019

List na Barbórkę w KGHM Polska Miedź S.A.

W imieniu wszystkich rodaków, jak i moim własnym dziękuję za Państwa fachowość, wytrwałość i zaangażowanie – napisał Andrzej Duda. 
Piątek, 6 grudnia 2019

List na uroczyste posiedzenie Senatu AGH z okazji Dnia Górnika

Dzięki Państwa pracy badawczej i wdrożeniom ta strategiczna dla naszego państwa gałąź ekonomii narodowej przyczynia się do wzrostu pomyślności Polaków oraz umacniania naszego bezpieczeństwa energetycznego – napisał Andrzej Duda. 
Piątek, 6 grudnia 2019

Do uczestników Barbórki Centralnej Grupy Kapitałowej PGNiG

Z uznaniem odnoszę się do starań Grupy Kapitałowej PGNiG, aby bezpieczeństwo energetyczne Polski opierało się na coraz mocniejszych podstawach – napisał Andrzej Duda. 
Piątek, 6 grudnia 2019

List na obchody 10-lecia Fundacji Auschwitz-Birkenau

Auschwitz-Birkenau już na zawsze będzie przestrogą dla wszystkich pokoleń przed tym, do jakich zbrodni zdolny jest człowiek opętany nienawiścią i pogardą dla innych narodowości – napisał Andrzej Duda. 
Środa, 4 grudnia 2019

List na uroczystości barbórkowe w Kopalni Węgla Kamiennego Mysłowice Wesoła

Wzajemna solidarność i profesjonalizm to dwie cechy szczególnie wyróżniające górników i ratowników górniczych. Dziękuję za Państwa gotowość i za pracę, jaką wykonują Państwo na co dzień – napisał Andrzej Duda. 
Środa, 4 grudnia 2019

Życzenia Prezydenta z okazji Barbórki

Dziękuję za Państwa fachowość, wytrwałość i zaangażowanie. Gratuluję nowych sukcesów w Państwa trudnej, często niebezpiecznej, lecz niezastąpionej pracy. Niech święta Barbara otacza swoją opieką Państwa oraz Państwa bliskich. Niech żyje nam górniczy stan! 
Środa, 4 grudnia 2019

List na Akademię Barbórkową w Węglokoks Kraj Sp. z o.o.

Mają Państwo istotny udział w polskich sukcesach gospodarczych. Węglokoks Kraj jest znany i ceniony jako producent wysokiej jakości węgla energetycznego – napisał Andrzej Duda. 
Środa, 4 grudnia 2019

List na uroczystości Barbórkowe w KWK „Borynia-Zofiówka-Jastrzębie”

To również dzięki wysiłkowi górników, w tym także z Państwa zakładów, nasza gospodarka narodowa odnotowała kolejny rok wzrostu, a Polacy z nadzieją spoglądają w przyszłość swoją i swoich bliskich – napisał Andrzej Duda. 
1234567  153
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.