przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 21 listopada 2015

Depesza kondolencyjna do Prezydenta Republiki Mali

Głęboko poruszony informacją o zamachu terrorystycznym w Bamako, w imieniu Narodu Polskiego oraz własnym, składam na ręce Pana Prezydenta wyrazy najgłębszego współczucia wszystkim dotkniętym tą tragedią - napisał prezydent Andrzej Duda. 
Piątek, 20 listopada 2015

Prezydent dziękuje dzieciom za prace z okazji 11 listopada

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Grali
Prezydent Andrzej Duda serdecznie dziękuje wszystkim Dzieciom i Nauczycielom za piękne prace plastyczne, laurki i życzenia przesłane z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Publikujemy kilka przykładowych prac. 
Piątek, 20 listopada 2015

List prezydenta do Uczestników promocji absolwentów w Wyższej Szkole Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie

Promocja oficerska wpisuje się w naszą narodową tradycję. Jesteśmy spadkobiercami chlubnej historii polskiego lotnictwa - napisał prezydent. List odczytał przedstawiciel Biura Bezpieczeństwa Narodowego. 
Czwartek, 19 listopada 2015

List prezydenta z okazji 90-lecia Polskiego Radia S.A.

Jubileusz 90-lecia Polskiego Radia jest okazją, aby z dumą przypomnieć dokonania pionierów radiofonii w Polsce – będących również liderami radiofonizacji w ówczesnej Europie - napisał prezydent. List odczytał w czwartek minister Wojciech Kolarski. 
Czwartek, 19 listopada 2015

List prezydenta na I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Technicznej

Tematy Państwa spotkania oraz uczestniczący w nim eksperci, reprezentujący uczelnie wyższe, jednostki naukowo-badawcze oraz przedsiębiorstwa branży technicznej, gwarantują ciekawą dyskusję na wysokim poziomie merytorycznym - napisał prezydent Andrzej Duda 
Czwartek, 19 listopada 2015

List prezydenta na ceremonii otwarcia Campusu Google

Z satysfakcją przyjąłem, że Warszawa postrzegana jest jako ważny ośrodek rozwoju i że dołącza do elitarnego grona kilku miast, w których Państwa firma zdecydowała się umieścić swoje Campusy - napisał prezydent. List odczytał minister Wojciech Kolarski. 
Środa, 18 listopada 2015

List na otwarciu wystawy „Pojednanie/Versöhnung in progress..."

List prezydenta na uroczystości otwarcia wystawy „Pojednanie/Versöhnung in progress… Kościół katolicki i relacje polsko-niemieckie po 1945 r.” we Wrocławiu, odczytany przez ministra Krzysztofa Szczerskiego. 
Sobota, 14 listopada 2015

List prezydenta na IV Konferencji Smoleńskiej

"Chciałbym podziękować Państwu za wierność etosowi pracowników nauki i wytrwałe dążenie do poznania prawdy" - napisał prezydent Andrzej Duda w liście do organizatorów i uczestników IV Konferencji Smoleńskiej. 
1 POPRZEDNIA 121122123124125126127  132
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.