przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Ważne

W niedzielę 25 sierpnia o godz. 11.00 przed Pałacem Prezydenckim odbędzie się briefing prasowy Szefa Gabinetu Prezydenta RP Krzysztofa Szczerskiego poświęcony m. in. obchodom 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. W niedzielę 25 sierpnia o godz. 11.00 przed Pałacem Prezydenckim odbędzie się briefing prasowy Szefa Gabinetu Prezydenta RP Krzysztofa Szczerskiego poświęcony m. in. obchodom 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej.
| | |
A | A | A
Czwartek, 1 października 2015

List prezydenta z okazji XVII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina

To wielkie muzyczne przedsięwzięcie trwa niemal nieprzerwanie od 1927 roku. - napisał prezydent Andrzej Duda. List odczytał w czwartek w Filharmonii Narodowej minister Wojciech Kolarski. 
Czwartek, 1 października 2015

List prezydenta na inauguracji roku na Uniwersytecie Warszawskim

Podczas inauguracji Roku Akademickiego 2015/2016 na Uniwersytecie Warszawskim minister Małgorzata Sadurska odczytała list prezydenta do rektora i uczestników uroczystości. 
Poniedziałek, 28 września 2015

List prezydenta do uczestników Europejskiego Forum Cyberbezpieczeństwa CYBERSEC

List Prezydenta RP odczytał zastępca szefa BBN minister Jarosław Brysiewicz. Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego jest jednym z patronów honorowych wydarzenia. 
Poniedziałek, 28 września 2015

List prezydenta z okazji 76. rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego

Ciągłość instytucji publicznych, demokratyczna scena polityczna, praworządność i sprawne funkcjonowanie aparatu państwowego były uznawane za dobra nadrzędne - napisał prezydent Andrzej Duda. List odczytał minister Wojciech Kolarski. 
Niedziela, 27 września 2015

List na uroczystościach pogrzebowych ofiar terroru komunistycznego ekshumowanych w kwaterze na Powązkach Wojskowych

Miejsce, w którym dzisiaj się Państwo spotykają – powązkowska „Łączka” – to jeden z najbardziej wymownych symboli III Rzeczypospolitej - napisał prezydent. List odczytał w niedzielę minister Wojciech Kolarski. 
Niedziela, 27 września 2015

List prezydenta na bankiecie przed Paradą Pułaskiego

Z uznaniem myślę o Państwa wysiłkach, aby stale przypominać o roli, jaką Polacy i Amerykanie polskiego pochodzenia odegrali w dziejach Stanów Zjednoczonych - napisał prezydent. List odczytał w sobotę w Nowym Jorku minister Adam Kwiatkowski. 
Sobota, 26 września 2015

List prezydenta na finałowym koncercie festiwalu "Warszawska Jesień"

List prezydenta do organizatorów i uczestników uroczystego koncertu finałowego 58. Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Współczesnej „Warszawska Jesień” 
Piątek, 25 września 2015

List na „Dniu Pamięci Więźniów Obozu Dulag 121 i Niosących Im Pomoc”

List prezydenta do organizatorów i uczestników „Dnia Pamięci Więźniów Obozu Dulag 121 i Niosących Im Pomoc” w Pruszkowie 
1 POPRZEDNIA 129130131132133134135  136
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.