przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 10 lipca 2019

List do dowódców Połączonego Centrum Działań Bojowych w Stavanger

Polska będzie kontynuować swój udział w inicjatywach NATO, włączając się w działania wzmacniające pokój. Sojusz Północnoatlantycki nadal pozostaje głównym, najsilniejszym i niekwestionowanym filarem światowego bezpieczeństwa – napisał Prezydent RP. 
Poniedziałek, 8 lipca 2019

List do uczestników dziesiątej edycji akcji „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia”

Pamięć jest tym, co sprawia, że jako naród jesteśmy wspólnotą – napisał Prezydent RP Andrzej Duda w liście do uczestników dziesiątej edycji akcji „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia”. 
Niedziela, 7 lipca 2019

List do uczestników XXV Światowego Zjazdu i Pielgrzymki Kresowian

Pragnę wyrazić głęboki szacunek i uznanie wszystkim środowiskom Kresowian za pielęgnowanie bolesnego, ale i chlubnego dziedzictwa polskich Kresów Wschodnich – napisał Prezydent Andrzej Duda w liście do uczestników zjazdu i pielgrzymki na Jasną Górę. 
Niedziela, 7 lipca 2019

List do żołnierzy 11. Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej

Bądźcie zawsze pierwsi w służbie i doskonalcie swoje żołnierskie rzemiosło – napisał Prezydent Andrzej Duda w liście do żołnierzy 11. Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej. 
Niedziela, 7 lipca 2019

List do uczestników XXI Polonijnej Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja

Dziękuję za umacnianie dobrego imienia Polski i Polaków, za pielęgnowanie ojczystej mowy, dziedzictwa historii, kultury oraz więzi z krajem przodków – napisał Prezydent RP w liście do uczestników XXI Polonijnej Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja. 
Wtorek, 2 lipca 2019

Życzenia dla Igi Cembrzyńskiej z okazji 80-lecia urodzin

Widzowie na zawsze zapamiętają Pani znakomite role filmowe. Niezapomniane są Pani występy na estradzie i w programach telewizyjnych – napisał Prezydent RP Andrzej Duda w liście do Igi Cembrzyńskiej z okazji 80. urodzin artystki. 
Niedziela, 30 czerwca 2019

List do uczestników uroczystości z okazji 450. rocznicy Unii Lubelskiej

Poczucie wspólnoty interesów w naszym regionie nie jest doświadczeniem wyłącznie historycznym – napisał Prezydent RP w liście do uczestników uroczystości z okazji 450. rocznicy unii lubelskiej w Lublinie. List odczytał minister Krzysztof Szczerski. 
Niedziela, 30 czerwca 2019

Przesłanie Prezydenta na obchody 43. rocznicy Wydarzeń Czerwca ʼ76 w Ursusie

Czterdzieści trzy lata temu pracownicy zakładów i mieszkańcy wielu polskich miast upomnieli się o godność ludzi pracy, podejmując walkę z komunistycznym reżimem – napisał Prezydent RP do uczestników obchodów 43. rocznicy Wydarzeń Czerwca ʼ76 w Ursusie. 
1 POPRZEDNIA 1234567  132
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.