przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 17 czerwca 2019

List do uczestników uroczystości pogrzebowych Ryszarda Bugajskiego

Tworzył dzieła, które pomagają zrozumieć dramatyczną historię naszej Ojczyzny – napisał Prezydent Andrzej Duda w liście do uczestników uroczystości pogrzebowych Ryszarda Bugajskiego. 
Poniedziałek, 17 czerwca 2019

Życzenia z okazji urodzin Krzysztofa Zanussiego

Życzę Panu, aby te świadectwa, jak ważne jest Pańskie kino dla nas, współczesnych Polaków, towarzyszyły Panu w dalszej drodze artystycznej – napisał Prezydent Andrzej Duda w liście do Krzysztofa Zanussiego, który obchodzi jubileusz 80. urodzin. 
Poniedziałek, 17 czerwca 2019

Do uczestników uroczystości przekazania not identyfikacyjnych rodzinom 24 ofiar totalitaryzmów

Wypełniając tę powinność wobec narodowych bohaterów, przywracamy dobre imię i godność nie im, lecz Rzeczypospolitej. Wolna Polska jest im to winna – napisał Prezydent Andrzej Duda w liście do uczestników uroczystości w Pałacu Prezydenckim. 
Niedziela, 16 czerwca 2019

List z okazji 100. rocznicy urodzin Anny Gut ps. „Klara”

To za sprawą Pani ofiarności i odwagi żołnierze kilku oddziałów partyzanckich otrzymywali rozkazy, informacje, żywność, odzież i lekarstwa – a gdy przyszła taka potrzeba, także opiekę nad rannymi – napisał Prezydent w liście do Jubilatki. 
Sobota, 15 czerwca 2019

List do uczestników XIV Zjazdu Klubów Gazety Polskiej w Spale

Z dumą spoglądam na niesione przez Państwa polskie flagi oraz transparenty z wyrazami poparcia dla naszego kraju i dla jego demokratycznie wyłonionych władz – napisał Prezydent Andrzej Duda do uczestników XIV Zjazdu Klubów Gazety Polskiej. 
Sobota, 15 czerwca 2019

List do uczestników VII Ogólnopolskiego Zjazdu Dużych Rodzin

– W imieniu Rzeczpospolitej z szacunkiem chylę czoło przed wspaniałymi matkami i ojcami rodzin wielodzietnych – napisał Prezydent Andrzej Duda w liście do uczestników VII Ogólnopolskiego Zjazdu Dużych Rodzin w Lubartowie. 
Piątek, 14 czerwca 2019

List do uczestników obchodów Narodowego Dnia Pamięci Ofiar Niemieckich Nazistowskich Obozów Koncentracyjnych i Obozów Zagłady

Obchodząc Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Niemieckich Nazistowskich Obozów Koncentracyjnych i Obozów Zagłady oddajemy cześć wszystkim, w których ugodziły ludobójcze zbrodnie – napisał Prezydent Andrzej Duda do uczestników obchodów w Oświęcimiu. 
Czwartek, 13 czerwca 2019

Prezydent: To w Państwa rękach jest w dużej mierze nasza przyszłość

To w Państwa rękach jest w dużej mierze nasza przyszłość. To wyobraźnia inżynierów zmienia świat i ludzkie życie we wszystkich jego aspektach – napisał Andrzej Duda w liście na XXVI Kongres Techników Polskich oraz IV Światowy Zjazd Inżynierów Polskich. 
1 POPRZEDNIA 1234567  132
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.