przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 12 czerwca 2019

List z okazji XXX edycji „Medalu Europejskiego”

Dzięki Państwa wysiłkom, kreatywności i innowacyjności żyjemy teraz w zupełnie innym kraju niż 30 lat temu – napisał Prezydent gratulując laureatom nagrody. List odczytał minister Andrzej Dera. 
Środa, 12 czerwca 2019

List Prezydenta z okazji Dorocznych Nagród Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Słowa uznania i gratulacje kieruję do wszystkich laureatów. Dziękuję za Państwa pracę twórczą i działalność oraz wspieranie rozwoju polskiej sztuki – napisał Andrzej Duda. 
Środa, 12 czerwca 2019

List Prezydenta na Święto Służby Ochrony Państwa

Chcę podziękować za Państwa pracę i wyrazić przekonanie, że Ojczyzna zawsze będzie z niej dumna – napisał Prezydent Andrzej Duda do funkcjonariuszy i pracowników Służby Ochrony Państwa. 
Środa, 12 czerwca 2019

List Prezydenta do uczestników konferencji ABSL Summit „The New Next”

Chciałbym Państwu życzyć, aby działalność sektora usług dla biznesu stawała się w coraz większym stopniu domeną nowoczesnych, innowacyjnych rozwiązań, przyczyniając się do transferu wiedzy do gospodarki napisał Andrzej Duda. 
Wtorek, 11 czerwca 2019

List Prezydenta na uroczystościach pogrzebowych śp. Macieja Parowskiego

Śp. Maciej Parowski od wielu dekad był postacią-legendą, liderem i mentorem środowiska literatury 'science fiction'. Pragniemy Mu podziękować za to, że uzmysłowił nam, jak ważną częścią kultury narodowej jest kultura popularna – napisał Prezydent. 
Wtorek, 11 czerwca 2019

List Prezydenta na odsłonięcie tablicy upamiętniającej przywódców Polskiej Szturmówki Chłopskiej

W Muzeum Żołnierzy Wyklętych i Więźniów Politycznych PRL odsłonięto tablicę ku czci Polskiej Szturmówki Chłopskiej. Polscy rolnicy – zawsze wierni tradycjom patriotycznym tworzyli prawdziwy bastion obrony przed sowietyzacją kraju – podkreślił Prezydent. 
Poniedziałek, 10 czerwca 2019

List z okazji Zgromadzenia Ogólnego Sędziów NSA

Gwarancją prawidłowego wykonywania zadań powierzonych sądom administracyjnym jest niezawisłość sędziów i niezależność sądów. Nie oznacza to jednak niezawisłości od stanowionego w Polsce prawa – napisał Andrzej Duda. 
Niedziela, 9 czerwca 2019

List z okazji Jubileuszowej Setnej Pielgrzymki do Wojskowego Cmentarza w Niagara-on-the-Lake w Kanadzie

Niech pamięć o poległych i zmarłych ochotnikach z Camp Kosciuszko będzie dla nas zobowiązaniem i inspiracją do wspólnych wysiłków na rzecz wolności i pokoju. Chwała bohaterom! 
1 POPRZEDNIA 2345678  132
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.