przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 3 kwietnia 2019

List na uroczystości wręczenia Nagrody Literackiej im. Marka Nowakowskiego

Autorzy honorowani Nagrodą Literacką im. Marka Nowakowskiego są kontynuatorami godnymi mistrza. Nie odtwórcami i naśladowcami, lecz autonomicznymi kreatorami literackich światów - napisał Prezydent na uroczystość wręczenia tego wyróżnienia. 
Środa, 3 kwietnia 2019

List Prezydenta do uczestników XXV Zgromadzenia Ogólnego Związku Powiatów Polskich

Związek Powiatów Polskich stanowi nie tylko najważniejszą reprezentację tego szczebla samorządowego, jest on także wpływowym wyrazicielem idei oraz praktyki funkcjonowania demokracji lokalnej w naszej Ojczyźnie - napisał Prezydent. 
Środa, 3 kwietnia 2019

List do uczestników gali jubileuszowej z okazji 25-lecia Centrum Onkologii

Niech świadomość pełnionej misji i wierność lekarskiemu powołaniu będą dla Państwa powodem do dumy i źródłem siły w codziennej pracy – napisał Prezydent RP w liście do uczestników gali jubileuszowej z okazji 25-lecia Centrum Onkologii. 
Poniedziałek, 1 kwietnia 2019

List Prezydenta z okazji 100-lecia Głównego Urzędu Miar

Z okazji setnej rocznicy powołania Głównego Urzędu Miar składam serdeczne gratulacje oraz podziękowanie wszystkim, którzy mają udział w zbudowaniu bogatego dorobku tej instytucji - napisał Andrzej Duda. 
Poniedziałek, 1 kwietnia 2019

Gratulacje dla Prezydent-elekt Republiki Słowackiej Zuzany Čaputovej

Z okazji wyboru na urząd Prezydenta Republiki Słowackiej, proszę przyjąć serdeczne gratulacje i życzenia wielu sukcesów w pełnieniu tej zaszczytnej misji – napisał Prezydent RP Andrzej Duda do Prezydent-elekt Republiki Słowackiej Zuzany Čaputovej. 
Niedziela, 31 marca 2019

Do uczestników VIII edycji Nagrody im. Jana Rodowicza „Anody”

Życzę satysfakcji z otrzymanego wyróżnienia i wszelkiej pomyślności w pracy zawodowej, działalności społecznej i życiu osobistym – napisał Prezydent RP do uczestników uroczystości finałowej VIII edycji Nagrody im. Jana Rodowicza „Anody" w MPW. 
Sobota, 30 marca 2019

Pożegnanie śp. Pułkownika Janusza Krzyżanowskiego

Odszedł dzielny żołnierz Rzeczypospolitej, patriota zawsze wierny Ojczyźnie, wybitnie zasłużony dla Polonii amerykańskiej i środowiska kombatanckiego – napisał Prezydent RP w liście do uczestników uroczystości pogrzebowych śp. Janusza Krzyżanowskiego. 
Piątek, 29 marca 2019

List Prezydenta z okazji polskich obchodów Międzynarodowego Dnia Inwalidy

Obowiązkiem państwa i naszym zadaniem jest usuwanie barier i pomoc osobom z niepełnosprawnościami w jak najpełniejszym powrocie do aktywności - podkreślił Andrzej Duda, który obchody Dnia Inwalidy w Zgorzelcu objął swoim Patronatem Honorowym. 
1 POPRZEDNIA 2345678  125
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.