przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 9 czerwca 2019

List Prezydenta RP z okazji odsłonięcia Pomnika Lotników Polskich w Plumetot we Francji

Dziękuję bardzo Komitetowi Pomnika Lotników Polskich, autorowi tego dzieła oraz wszystkim, którzy przyczynili się do jego powstania. 
Piątek, 7 czerwca 2019

List do uczestników uroczystości wręczenia nagród Rankingu Kancelarii Prawniczych 2019

Wszystkim laureatom tegorocznego Rankingu przekazuję gratulacje. Życzę wielu sukcesów, a jednocześnie satysfakcji z udziału w realizacji wielkiego projektu, jakim jest wolna, nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się Polska – napisał Prezydent RP. 
Piątek, 7 czerwca 2019

Prezydent z okazji IX Kongresu Polska Wielki Projekt: Polacy opowiadają się za państwem, które troszczy się o wszystkich obywateli

Polacy opowiadają się za państwem, które troszczy się o obywateli. Jestem przekonany, że ten wybór wartości i priorytetów w życiu publicznym ma charakter przełomowy i pozostanie wyznacznikiem polityki polskich władz przez kolejne lata. 
Czwartek, 6 czerwca 2019

Życzenia Prezydenta dla prof. Bogusława Schaeffera

Z okazji 90. urodzin przekazuję Panu najserdeczniejsze życzenia i gratulacje oraz wyrazy szacunku i podziękowania za Pańskie wybitne osiągnięcia artystyczne i pracę dydaktyczną – napisał Andrzej Duda. 
Środa, 5 czerwca 2019

Słowo Prezydenta z okazji odsłonięcia pomnika żołnierzy z oddziału NSZ kpt. Henryka Flamego ps. „Bartek”

Miejsce to będzie odtąd upamiętniać męstwo i męczeństwo podkomendnych „Bartka”. Będzie przypominać o tych, którzy w walce o wolną Polskę zapłacili najwyższą cenę własnego życia – napisał Andrzej Duda z okazji uroczystości w w Starym Grodkowie. 
Środa, 5 czerwca 2019

List Prezydenta na VI Kongres Polska Chemia

Aby polskie firmy mogły osiągać znaczące międzynarodowe sukcesy, konieczna jest odpowiedzialna polityka, która wspiera innowacyjność, sprzyja inwestowaniu i ułatwia współpracę nauki z biznesem – napisał Prezydent Andrzej Duda. 
Wtorek, 4 czerwca 2019

„Jeśli zabraknie w nas solidarności, jeśli nic nie będzie nas ze sobą łączyć, to Polska będzie słaba, a nasza wolność znowu zagrożona”

W Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku odbyły się obchody 30. rocznicy odzyskania wolności i upadku komunizmu w Europie. Prezydenckie przesłanie z tej okazji odczytała Zofia Romaszewska, która razem z ministrem Kolarskim reprezentowała Andrzeja Dudę 
Poniedziałek, 3 czerwca 2019

„Idea solidarności głoszona przez Jana Pawła II jest fundamentem budowy silnej i dostatniej Polski”

W historycznej Sali BHP Stoczni Gdańskiej odbyła się konferencja pt. „Obudził w nas Solidarność. W 40. rocznicę Pierwszej Pielgrzymki Jana Pawła II do Ojczyzny". List Prezydenta RP do uczestników konferencji odczytał minister Paweł Mucha. 
1 POPRZEDNIA 3456789  132
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.