przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 2 czerwca 2019

List Prezydenta z okazji Dnia Weterana Działań poza Granicami Państwa oraz Międzynarodowego Dnia Uczestników Misji Pokojowych ONZ

W tym uroczystym dniu chcę wyrazić uznanie wszystkim uczestnikom misji, wykonującym trudne i odpowiedzialne zadania poza krajem – w imieniu Polski i dla Polski – napisał Andrzej Duda. 
Piątek, 31 maja 2019

List z okazji nadania Szkole Podstawowej w Cieszynie imienia Marii i Lecha Kaczyńskich

Maria i Lech Kaczyńscy są już dziś postaciami z naszej historii. Na nas, których sercom bliskie jest ich dziedzictwo i przesłanie, spoczywa odpowiedzialność za przekazywanie idei i tradycji patronów młodemu pokoleniu – napisał Prezydent Andrzej Duda. 
Piątek, 31 maja 2019

List z okazji Jubileuszu 40. rocznicy utworzenia Instytutu Kardiologii w Warszawie-Aninie

Czterdzieści lat istnienia Instytutu to olbrzymi dorobek naukowy i dydaktyczny, to nowe metody leczenia, ale przede wszystkim tysiące uratowanych pacjentów – napisał Andrzej Duda. 
Środa, 29 maja 2019

Depesza gratulacyjna do Prezydenta-elekta Republiki Łotewskiej

Jestem przekonany, że w czasie Pana prezydentury będziemy nadal pogłębiali polsko-łotewskie przyjacielskie relacje. Już dzisiaj serdecznie zapraszam Pana Prezydenta do złożenia wizyty w Warszawie – napisał Prezydent Andrzej Duda. 
Środa, 29 maja 2019

List Prezydenta z okazji obchodów Ogólnopolskiego Święta Lasu

Dziś można powiedzieć, że polskie lasy – jeden z naszych największych narodowych skarbów – są w dobrych rękach. Za ten wysiłek, za trud, za fachowość i zaangażowanie chcę Państwu w dniu Święta Lasu bardzo gorąco podziękować – napisał Prezydent. 
Wtorek, 28 maja 2019

List Prezydenta z okazji 100-lecia Państwowej Inspekcji Pracy

Wykonują Państwo trudną i odpowiedzialną pracę, która wymaga szczególnej determinacji oraz dochowania najwyższych standardów rzetelności. Dziękuję pokoleniom polskich inspektorów pracy, którzy przez całe stulecie budowali zaufanie do tej instytucji. 
Wtorek, 28 maja 2019

Słowo Prezydenta do uczestników Gali Nagrody „Kustosz Pamięci Narodowej”

Cieszę się, że wydarzenie to po raz kolejny kieruje uwagę Polaków ku niezmiernie ważnemu zadaniu, jakim jest przywracanie i utrwalanie naszej pamięci historycznej – napisał Andrzej Duda. 
Poniedziałek, 27 maja 2019

Depesza gratulacyjna Prezydenta RP do Prezydenta-elekta Republiki Litewskiej [PL/ENG]

Mając nadzieję na utrzymanie wysokiej intensywności kontaktów politycznych na najwyższym szczeblu, serdecznie zapraszam Pana Prezydenta do złożenia wizyty w Polsce – napisał Andrzej Duda, życząc nowo wybranemu Prezydentowi Litwy sukcesów w pełnionej misji 
1 POPRZEDNIA 45678910  132
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.