przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 24 września 2016

List prezydenta na uroczystym koncercie finałowym 59. Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Współczesnej „Warszawska Jesień”

Każda edycja tego Festiwalu jest świętem sztuki muzycznej, manifestacją nieograniczonej swobody twórczej, estetyczną i intelektualną przygodą - napisał prezydent Andrzej Duda. List odczytał minister Wojciech Kolarski. 
Czwartek, 22 września 2016

Gratulacje od prezydenta dla Klary Kochańskiej

Proszę przyjąć serdeczne gratulacje z okazji uhonorowania Pani przez jury Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej prestiżową Student Academy Award w kategorii obcojęzyczna etiuda fabularna - napisał prezydent Andrzej Duda w liście. 
Czwartek, 22 września 2016

Gratulacje od Andrzeja Dudy dla Alicji Jasiny

Składam serdeczne gratulacje z okazji uhonorowania Pani prestiżową Student Academy Award w kategorii filmów animowanych dla studentów szkół filmowych w Stanach Zjednoczonych - napisał prezydent Andrzej Duda w liście do laureatki. 
Środa, 21 września 2016

"Dramatyczne doświadczenia Górnego Śląska stanowią jedną z bolesnych kart polskiej historii"

Prezydent Andrzej Duda skierował list do uczestników konferencji „Agresja niemiecka na Polskę we wrześniu 1939 roku – dywersja, zbrodnie i terror czasu wojny” w Katowicach. 
Środa, 21 września 2016

List do Organizatorów i Uczestników VII spotkania młodzieży polskiej i izraelskiej

Niechaj Polacy i Żydzi będą dla siebie partnerami i sprzymierzeńcami w budowaniu dobrej, bezpiecznej przyszłości dla naszych narodów. W umacnianiu solidarności i pokoju dla Polski, Izraela i całego świata w XXI wieku. 
Wtorek, 20 września 2016

List prezydenta na XIV Dorocznej Konferencji EFNIL Stereotypy i uprzedzenia językowe w Europie

Żyjemy w dobie żywiołowego rozwoju komunikacji elektronicznej. Ilość różnorodnych treści, które na co dzień wytwarzamy, przetwarzamy, odbieramy i przekazujemy, nie ma precedensu w historii - napisał Andrzej Duda. List odczytał doradca Tadeusz Deszkiewicz. 
Niedziela, 18 września 2016

"Praca najważniejszym źródłem bogactwa i niezależności"

Ludzka praca jest podstawowym i najważniejszym źródłem bogactwa, siły, a w konsekwencji także niezależności każdego narodu - napisał do uczestników 34. Ogólnopolskiej Pielgrzymki Ludzi Pracy Jasnej Górze prezydent Andrzej Duda. 
Piątek, 16 września 2016

List prezydenta z okazji otwarcia wystawy „Wrocław 1945-2016” w Centrum Historii Zajezdnia we Wrocławiu

Stolica Dolnego Śląska należała do kluczowych ośrodków opozycji w kraju, gromadziła licznych wybitnych liderów i najaktywniejszych uczestników zmagań z reżimem komunistycznym - napisał prezydent Andrzej Duda. List odczytał we Wrocławiu minister Kolarski. 
1 POPRZEDNIA 82838485868788  115
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.