Menu rozwijane

Z okazji jubileuszu Pańskich 65. urodzin prosimy o przyjęcie najserdeczniejszych życzeń.
Wyrażam Państwu wielki szacunek i dziękuję za trudną i ogromnie potrzebną pracę, bez której nie mogłaby funkcjonować polska gospodarka i nie byłoby możliwe spokojne, bezpieczne życie Polaków – napisał Prezydent.
Za sprawą sztafety pokoleń Radio Maryja wciąż cieszy się licznym i wiernym audytorium. Należy do czołówki najczęściej słuchanych i najbardziej opiniotwórczych stacji radiowych – podkreślił Prezydent RP.
Barbórka to dzień dumy i radości, a także szczególnego zawierzenia opiece górniczej patronki – napisał Prezydent Andrzej Duda.
Cieszę się, że KGHM jest wysoce konkurencyjną, dbającą o innowacyjny rozwój i świetnie rozpoznawalną na światowym rynku polską marką – napisał Prezydent Andrzej Duda.
Gratuluję bohaterom tegorocznego Plebiscytu Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego na Sportowca Roku, ludziom sportu, którzy mimo wielu trudności poradzili sobie z wyjątkowymi przeciwnościami losu – napisał Prezydent.
Instytut Matki i Dziecka poprzez swoją działalność wywarł trudny do przecenienia wpływ na rozwój wiedzy i praktyki medycznej w zakresie opieki nad kobietami, dziećmi i młodzieżą – napisał Prezydent. List odczytała Agata Kornhauser–Duda.
W rocznicę wybuchu powstania listopadowego po raz kolejny przypominamy męstwo, patriotyzm i determinację podchorążych armii Królestwa Polskiego, którzy zainicjowali tamten czyn zbrojny – napisał Prezydent Andrzej Duda.
Do kraju wracają doczesne szczątki gorliwego patrioty, bohatera, który stanął do walki o wolną Polskę w powstaniu listopadowym, myśliciela, który poświęcił życie głoszeniu prawdy o tym, co znaczy być Polakiem i czym jest naród polski – podkreślił Prezydent RP w liście.
Prezydent RP: Składam hołd odwadze i patriotyzmowi strajkujących podchorążych. Z podziwem i czcią myślę o ich ofiarności, honorze oraz przywiązaniu do ideałów.
Prezydent RP: Strategiczne sukcesy Rzeczypospolitej, polegające na umocnieniu naszego bezpieczeństwa energetycznego dzięki dywersyfikacji dostaw importowanych paliw, znajdą tu kontynuację.
Prezydent RP: Bardzo się cieszę, że po ubiegłorocznej przerwie, spowodowanej epidemią COVID–19, gromadzą się Państwo kolejny raz na tym wspaniałym święcie dziejopisarstwa.
Prezydent RP: Pragnę podziękować za kultywowanie dziedzictwa historii, które jest udziałem polskich kolejarzy, za codzienny trud i wypełnianie zadań wymagających odpowiedzialności i profesjonalizmu.
Andrzej Duda: Pragnę podziękować za kultywowanie dziedzictwa, które jest udziałem polskich kolejarzy, za codzienny trud i wypełnianie zadań, wymagających odpowiedzialności i profesjonalizmu.
Prezydent RP: Serdecznie pozdrawiam przedstawicieli Państwa przedsiębiorstwa, zgromadzonych na centralnej uroczystości barbórkowej w Warszawie.