Menu rozwijane

23 czerwca 2019

Drodzy Ojcowie!

Z okazji Dnia Ojca składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim Tatom. Niech duma z rodzicielstwa, satysfakcja z wychowania dzieci i radość z chwil spędzanych w gronie rodziny będą dla Panów źródłem siły i wytrwałości.

Trudno przecenić rolę, jaką odgrywa ojciec w życiu dziecka. To ktoś, na kim zawsze można polegać, komu można powierzyć swoje sekrety, komu zawsze można zaufać i poprosić o radę. Tato to wzór postępowania i ostoja w trudnych chwilach, przyjaciel i pierwszy nauczyciel, towarzysz dziecięcych zabaw i nieocenione wsparcie w dorosłym życiu. To wielki życiowy autorytet, a zarazem ktoś, kto zawsze gotów jest okazać zrozumienie.

W trudnej roli ojca potrzebna jest życiowa mądrość, cierpliwość i poświęcenie. Dlatego z okazji dzisiejszego święta życzymy wszystkim Tatom spełnienia marzeń, uśmiechu i dni pełnych miłości.

Dziękujemy również za trud obywatelskiego i patriotycznego wychowania młodych Polaków. To dzięki przykładowi ojców zachowujemy naszą tożsamość i przywiązanie do Ojczyzny.

Raz jeszcze życzymy wszystkim Ojcom, zarówno tym, którzy dopiero przygodę z ojcostwem zaczynają, jak i tym, którzy doczekali się już wnuków i prawnuków, wszystkiego najlepszego.

Z wyrazami szacunku
Andrzej Duda
Agata Kornhauser-Duda