Menu rozwijane

23 czerwca 2021

 

Życzenia
z okazji Dnia Ojca

 

Wielce Szanowni Panowie – Drodzy Ojcowie!

Z okazji dzisiejszego wyjątkowego święta – Dnia Ojca – prosimy o przyjęcie najlepszych życzeń i gratulacji. Niech w domach Panów zagości atmosfera szczególnej radości, bliskości i serdeczności. Niech będzie to dzień, w którym najpełniej będzie można odczuć dziecięcą miłość, wdzięczność, szacunek i przywiązanie. Życzymy satysfakcji z osiągnięć młodszych i starszych pociech oraz udanych starań o to, aby zapewnić im szczęśliwe dzieciństwo i dobry start w dorosłe życie.

Tata to lojalny obrońca i przyjaciel, czuły opiekun i towarzysz zabaw, autorytet i stanowczy wychowawca, nauczyciel postaw moralnych i patriotycznych. Bez wątpienia jest jedną z najważniejszych osób w życiu zarówno chłopców, jak i dziewcząt. Spełnienie, które niesie ze sobą odpowiedzialne ojcostwo, łączy się z radością współtworzenia rodzinnego szczęścia oraz ze świadomością, że w ten sposób budowane są więzi naszej wspólnoty.

Czas zmagań z pandemią Covid-19 okazał się też kolejnym dowodem na to, że ojcowskie poświęcenie, zaradność, opanowanie i wytrwałość to nieoceniony skarb każdej rodziny. Za to wszystko pragniemy dzisiaj najserdeczniej podziękować. Najbardziej jednak życzymy Panom, sobie i wszystkim polskim rodzinom, aby trudy i problemy związane z epidemią skończyły się jak najszybciej. Ufamy, że stopniowy powrót do normalności i zwycięstwo nad pandemią ułatwią Panom wypełnianie obowiązków domowych i zawodowych – przynosząc także więcej okazji do odpoczynku i relaksu w gronie najbliższych.

Drodzy Ojcowie!

Życzymy dobrego zdrowia, pogody ducha, dostatku i harmonii w życiu rodzinnym oraz spełnienia marzeń. Wszystkiego dobrego!

Z wyrazami szacunku i sympatii

 

Agata Kornhauser-Duda
Andrzej Duda