przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 15 października 2019

List do uczestników IATA Global Airport and Passenger Symposium

Transport lotniczy to dziedzina nowoczesnych rozwiązań oraz innowacyjnych technologii. Wiążemy w Polsce duże nadzieje i ambicje z rozwojem tej gałęzi gospodarki – napisał Prezydent RP w liście do uczestników IATA Global Airport and Passenger Symposium. 
Wtorek, 15 października 2019

List do uczestników uroczystości pogrzebowych O. Łucjana Królikowskiego

Po swoją wieczną nagrodę odszedł człowiek niezwykły, świadek i współtwórca historii całego stulecia, stanowiącego najdramatyczniejszy rozdział w dziejach narodu polskiego - napisał Prezydent Andrzej Duda. 
Wtorek, 15 października 2019

List z okazji 100-lecia Polskiej Administracji Weterynaryjnej

Święto Polskiej Administracji Weterynaryjnej to szczególna okazja, aby podziękować Państwu za ofiarną, wymagającą wysokiego profesjonalizmu pracę, która jest niezbędna dla bezpieczeństwa, zdrowia i dobrobytu polskiego społeczeństwa – napisał Prezydent. 
Poniedziałek, 14 października 2019

Prezydent o wyborach: To było piękne święto demokracji

Wczorajsze wybory zaprzeczyły wszystkim twierdzeniom, jakoby z demokracją w Polsce były jakieś problemy. Piękne święto, bardzo wysoka frekwencja, najwyższa od trzydziestu lat. Bardzo Państwu za to dziękuję – mówił Andrzej Duda. 
Poniedziałek, 14 października 2019

Wystąpienie podczas inauguracji roku akademickiego na UKSW

Nie ma drugiej uczelni w Polsce, którą bym tak często odwiedzał. Jesteście prawdziwym uniwersytetem, na którym wolność znaczy wolność, a szacunek znaczy szacunek – mówił Andrzej Duda na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. 
Poniedziałek, 14 października 2019

List z okazji inauguracji roku w Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej

Misja wyższych uczelni pozostaje niezmienna. Składają się na nią praca naukowa, kształcenie studentów, wychowywanie kolejnych pokoleń badaczy – napisał Prezydent, w liście odczytanym przez minister Halinę Szymańską. 
1234567  366
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.