przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 1 czerwca 2019

Spotkanie Prezydenta RP i Prezydenta Azerbejdżanu z przedstawicielami mediów 

Obecnie wartość wymiany handlowej wzrasta i liczę na to – Panie Prezydencie – że Pańska wizyta w Warszawie, a moja rewizyta dzisiaj tutaj, u Pana Prezydenta, przyczynią się do intensyfikacji relacji gospodarczych. 
Piątek, 31 maja 2019

List z okazji Jubileuszu 40. rocznicy utworzenia Instytutu Kardiologii w Warszawie-Aninie

Czterdzieści lat istnienia Instytutu to olbrzymi dorobek naukowy i dydaktyczny, to nowe metody leczenia, ale przede wszystkim tysiące uratowanych pacjentów – napisał Andrzej Duda. 
Piątek, 31 maja 2019

List z okazji nadania Szkole Podstawowej w Cieszynie imienia Marii i Lecha Kaczyńskich

Maria i Lech Kaczyńscy są już dziś postaciami z naszej historii. Na nas, których sercom bliskie jest ich dziedzictwo i przesłanie, spoczywa odpowiedzialność za przekazywanie idei i tradycji patronów młodemu pokoleniu – napisał Prezydent Andrzej Duda. 
Czwartek, 30 maja 2019

Wystąpienie podczas wizyty Pary Prezydenckiej w WIM 

Rodziny wojskowe będą mogły być spokojniejsze dzięki podniesieniu na wyższy poziom opieki nad dziećmi – mówił Andrzej Duda podczas otwarcia zmodernizowanej Klinki Pediatrii, Nefrologii i Alergologii Dziecięcej w Wojskowym Instytucie Medycznym. 
Środa, 29 maja 2019

Depesza gratulacyjna do Prezydenta-elekta Republiki Łotewskiej

Jestem przekonany, że w czasie Pana prezydentury będziemy nadal pogłębiali polsko-łotewskie przyjacielskie relacje. Już dzisiaj serdecznie zapraszam Pana Prezydenta do złożenia wizyty w Warszawie – napisał Prezydent Andrzej Duda. 
Środa, 29 maja 2019

List Prezydenta z okazji obchodów Ogólnopolskiego Święta Lasu

Dziś można powiedzieć, że polskie lasy – jeden z naszych największych narodowych skarbów – są w dobrych rękach. Za ten wysiłek, za trud, za fachowość i zaangażowanie chcę Państwu w dniu Święta Lasu bardzo gorąco podziękować – napisał Prezydent. 
1 POPRZEDNIA 78910111213  327
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.