przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 19 listopada 2019

Oświadczenie Prezydenta po exposé premiera Mateusza Morawieckiego 

Wszystkie te sprawy, które są dzisiaj najistotniejsze, i które są związane z budowaniem prawdziwie nowoczesnego państwa, pan premier w swoim exposé podniósł. Mam nadzieję, że taka właśnie polityka będzie w najbliższych latach realizowana. 
Wtorek, 19 listopada 2019

Wystąpienie podczas gali IV edycji Nagrody Prezydenta RP „Dla Dobra Wspólnego”

Działalność dla dobra wspólnego to dla mnie prawdopodobnie najbardziej szlachetny rodzaj polityki. Bo polityka to nic innego jak rozsądna, rozumna troska o dobro wspólne – mówił Andrzej Duda podczas gali IV edycji Nagrody Prezydenta RP. 
Poniedziałek, 18 listopada 2019

List z okazji Święta Kolejarza

Nie ma sprawnego i zamożnego państwa bez nowoczesnej kolei. To wciąż jeden z najbardziej efektywnych i ekologicznych środków transportu oraz niezawodny i bezpieczny sposób przemieszczania się – napisał Andrzej Duda. 
Poniedziałek, 18 listopada 2019

List na inaugurację obchodów poświęconych życiu i działalności Ignacego Jana Paderewskiego

Ignacy Jan Paderewski był w naszych dziejach postacią wyjątkową. Znakomity wykonawca i kompozytor z równą maestrią, co sztukę pianistyczną, uprawiał sztukę dyplomacji – napisał Andrzej Duda. 
Sobota, 16 listopada 2019

24. Wielka Gala Integracji

Rok 2019 to jubileusz 25-lecia głównych przedsięwzięć rozwijanych przez Piotra Pawłowskiego i grono jego wspaniałych współpracowników. Serdecznie gratuluję tegorocznym laureatom Medalu Przyjaciel Integracji – napisał Prezydent w liście. 
Sobota, 16 listopada 2019

Wystąpienie Pary Prezydenckiej podczas ceremonii wręczenia sztandaru wojskowego 3. Regionalnej Bazie Logistycznej

– Sztandar jednostki wojskowej to zawsze symbol siły, gotowości do walki i obrony Rzeczypospolitej. Bóg Honor i Ojczyzna to słowa, które na sztandarach armii wolnej, niepodległej, suwerennej Polski wypisane są od wieków, mając swoją wielką moc. 
1 POPRZEDNIA 78910111213  385
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.