przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 7 lipca 2019

List do uczestników XXI Polonijnej Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja

Dziękuję za umacnianie dobrego imienia Polski i Polaków, za pielęgnowanie ojczystej mowy, dziedzictwa historii, kultury oraz więzi z krajem przodków – napisał Prezydent RP w liście do uczestników XXI Polonijnej Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja. 
Niedziela, 7 lipca 2019

List do żołnierzy 11. Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej

Bądźcie zawsze pierwsi w służbie i doskonalcie swoje żołnierskie rzemiosło – napisał Prezydent Andrzej Duda w liście do żołnierzy 11. Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej. 
Sobota, 6 lipca 2019

Wystąpienie Pary Prezydenckiej podczas pikniku rodzinnego „Pomagam z Radością” 

– Jeżeli w ogóle możemy mówić o jakiejś recepcie na szczęście, to pomaganie jest jedną z nich. Potwierdzają to wszyscy, którzy pomaganie uczynili sposobem na życie – mówiła Agata Kornhauser-Duda, która z Prezydentem wzięła udział w pikniku charytatywnym. 
Piątek, 5 lipca 2019

Wystąpienie podczas Szczytu Bałkanów Zachodnich 

Bez pełnej integracji Bałkanów, wraz z ich pięknymi tradycjami oraz różnorodnymi kulturami, Europa nie zacznie oddychać pełną piersią – mówił Prezydent Andrzej Duda podczas wystąpienia w czasie Szczytu Procesu Berlińskiego w Poznaniu. 
Piątek, 5 lipca 2019

Wystąpienie Prezydenta w Margoninie 

Mamy teraz Polskę wyjątkową – bo wolną całkowicie, suwerenną, niepodległą od 30 lat! Ci, którzy walczyli w powstaniu wielkopolskim, nie mieli tej wielkiej szansy, by tego doświadczyć, bo im po 20 latach wolność zabrano – mówił Prezydent. 
Środa, 3 lipca 2019

Wystąpienie na konferencji „People and Climate – Solidarity and Just Transition” 

W walce ze zmianami klimatu nie jesteśmy bezbronni – mówił Prezydent, wskazując na konieczność rozwoju takich źródeł energii, które zagwarantują bezpieczeństwo energetyczne i dostaw oraz zminimalizują negatywne skutki zmieniającego się klimatu. 
1 POPRZEDNIA 78910111213  341
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.