przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 11 października 2019

Oświadczenia Prezydenta RP po spotkaniu państw Grupy Arraiolos 

W Polsce prowadzimy politykę bardzo nastawioną na kwestie społeczne; politykę rozwoju, ale takiego, z którego w pierwszej kolejności korzysta zwykły człowiek, przede wszystkim poprzez politykę prorodzinną – powiedział Prezydent na zakończenie spotkania. 
Czwartek, 10 października 2019

List na uroczyste zakończenie budowy bloków 5 i 6 w Elektrowni Opole

Serdecznie gratuluję Państwu pomyślnego ukończenia wielkiej inwestycji, która w bardzo istotny sposób umacnia bezpieczeństwo energetyczne Rzeczypospolitej oraz narodowy potencjał przemysłowy – napisał Prezydent. 
Czwartek, 10 października 2019

List na uroczystości wodowania ORP „Albatros” w stoczni Remontowa Shipbuilding S.A.

choć to już trzeci okręt w polskiej marynarce wojennej noszący imię „Albatros”, to jednak pierwszy, który rozpocznie służbę w czasie przynależności naszego kraju do Sojuszu Północnoatlantyckiego – napisał Prezydent. 
Czwartek, 10 października 2019

Wystapienie Prezydenta podczas gali z okazji 85-lecia Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

Bardzo dziękuję za tę pracę, którą wykonuje kierownictwo i wszyscy pracownicy Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Ta praca ma wielką wartość. To dzięki Państwa pracy miliony ludzi w Polsce otrzymują swoje świadczenia – mówił Andrzej Duda. 
Czwartek, 10 października 2019

List na uroczystości pogrzebowe Karola Tendery

Ze smutkiem żegnamy dzisiaj Karola Tenderę, ofiarę prześladowań ze strony niemieckich okupantów naszego kraju, depozytariusza pamięci o tragicznych doświadczeniach naszego narodu i niezłomnego obrońcę dobrego imienia Rzeczypospolitej – napisał Prezydent. 
Czwartek, 10 października 2019

Orędzie Prezydenta RP przed wyborami parlamentarnymi 

Razem postanowimy, jak ma być podtrzymany wzrost gospodarczy. Według jakich reguł dzielić środki publiczne. Jak utrwalić bezpieczeństwo naszych domów i naszych granic. Jak ochronić podstawowe wartości. 
1 POPRZEDNIA 891011121314  374
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.