przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 18 stycznia 2020

Wystąpienie Prezydenta w Katowicach 

Polska nigdy nie będzie w pełni normalnym, demokratycznym państwem, jeżeli nie będzie normalnego, uczciwego, rzetelnego, sprawiedliwego wymiaru sprawiedliwości – mówił Andrzej Duda. 
Piątek, 17 stycznia 2020

Na inaugurację obchodów 100-lecia powrotu Kępna do Macierzy

Wielkopolanie przez cały okres rozbiorów opierali się germanizacji i znosili wszelkie szykany, a gdy niepodległa Polska powróciła na mapę Europy, nie szczędzili trudu i krwi, aby znaleźć się w granicach odrodzonego państwa – napisał Andrzej Duda. 
Piątek, 17 stycznia 2020

Wystąpienie Andrzeja Dudy w Zwoleniu 

Tak, tu jest Unia Europejska i bardzo się z tego cieszymy, że jest, ale przede wszystkim tu jest Polska – mówił Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami w Zwoleniu (woj. mazowieckie). 
Piątek, 17 stycznia 2020

Do uczestników obchodów stulecia powrotu Leszna do Macierzy

To my własnym trudem umacniamy bezpieczeństwo i budujemy pomyślność Ojczyzny i naszych rodzin. To nasza aktywność i zaangażowanie napełniają struktury państwowe obywatelskim i patriotycznym duchem – napisał Andrzej Duda. 
Czwartek, 16 stycznia 2020

Wypowiedź podczas wizyty w Hucie Stalowa Wola S.A. 

Z wielką dumą i także – nie ukrywam – niejakim zdumieniem patrzę, jak niezwykle nowoczesna jest realizowana tu dziś przez Państwa produkcja – mówił Prezydent. 
Czwartek, 16 stycznia 2020

Wystąpienie podczas wystawy „Od COP do Gospodarki 4.0” 

Jest nam dzisiaj potrzebny kolejny skok, skok w nową erę gospodarczą, skok w erę gospodarki − jak to nazywają w tej chwili − 4.0, gospodarki nowoczesnej, gospodarki, która będzie kolejną erą rozwoju przemysłowego świata − mówił Prezydent w Stalowej Woli. 
1 POPRZEDNIA 10111213141516  409
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.