przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 8 czerwca 2017

Wystąpienie prezydenta na konferencji „NGO Day –Facebook dla organizacji non profit”

Rozwój komunikacji, rozwój sieci, digitalizacja naszego życia bardzo często służy dobru – podkreślał prezydent Andrzej Duda w czasie konferencji „NGO Day – Facebook dla organizacji non profit”. 
Środa, 7 czerwca 2017

„Dziękuję Państwu za wszystko, co zrobiliście dla rozwoju medycyny”

Cieszę się, że moja żona zdecydowała się włączyć w promowanie akcji „Czas to życie” – mówił prezydent Andrzej Duda na uroczystości z okazji jubileuszu 30-lecia Inwazyjnego Leczenia Zawału Serca w Śląskim Centrum Chorób Serca. 
Środa, 7 czerwca 2017

List Prezydenta z okazji uroczystości nadania tytułu House of Life kościołowi pw. Wszystkich Świętych w Warszawie

"Niechaj nowo nadane wyróżnienie przyczyni się do zachowania ich czynów w zbiorowej pamięci obu naszych narodów: polskiego i żydowskiego, a także w świadomości Europy i świata" - napisał Prezydent RP. List w jego imieniu odczytał Wojciech Kolarski. 
Środa, 7 czerwca 2017

Wystąpienie Prezydenta RP podczas spotkania z mieszkańcami Gliwic

To niezwykle ważne miasto Górnego Śląska, które – co chcę z całą mocą podkreślić – zawsze było miastem pełnym inteligencji, zawsze było miastem mądrych i gospodarnych ludzi - powiedział w środę prezydent Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami Gliwic. 
Poniedziałek, 5 czerwca 2017

Wystąpienie Prezydenta RP na Gali Jubileuszowej 200-lecia Zakładu Narodowego im. Ossolińskich

Dziś, jako Prezydent Rzeczypospolitej, mam zaszczyt na 200-lecie tej wspaniałej instytucji podziękować wszystkim, którzy ją tworzyli, którzy się dla niej poświęcali - powiedział prezydent Andrzej Duda w poniedziałek w Wrocławiu. 
Poniedziałek, 5 czerwca 2017

Wystąpienie podczas spotkania Prezydenta RP z przedstawicielami nauki, start-upów i innowacyjnych firm „Nauka i Biznes. Partnerstwo dla innowacyjności”

- Nie ma nowoczesnej gospodarki bez nowoczesnych technologii, nie ma nowoczesnej, dobrze rozwijającej się gospodarki bez innowacyjności - mówił prezydent Andrzej Duda we Wrocławiu. 
1 POPRZEDNIA 173174175176177178179  298
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.