przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 3 czerwca 2017

List prezydenta na uroczystościach pogrzebowych śp. Tadeusza Jedynaka

Zawsze szczerym sercem kochał Śląsk i Polskę - napisał Prezydent RP Andrzej Duda. List na uroczystościach pogrzebowych w Żorach odczytała w sobotę Agnieszka Lenartowicz-Łysik, Doradca Prezydenta RP. 
Sobota, 3 czerwca 2017

Życzenia urodzinowe dla Wiesława Michnikowskiego

Dla milionów Polaków pozostaje Pan arcymistrzem sceny kabaretowej. Pragnę przekazać Panu słowa szacunku i uznania, dziękując za Pana wielki wkład w rozwój polskiej kultury - napisał prezydent Andrzej Duda w liście przekazanym jubilatowi w dniu 95. urodzin 
Piątek, 2 czerwca 2017

"Chcemy, żeby w Polsce bywała amerykańska młodzież"

Cieszy mnie ogromnie, że młodzież z najlepszych amerykańskich uniwersytetów mogła ten staż stypendialny odbyć - mówił prezydent Andrzej Duda w czasie spotkania z uczestnikami akcji „Staż Prezydencki 2017”. 
Piątek, 2 czerwca 2017

"Ogromne poparcie dla kandydatury do RB ONZ pokazuje silną pozycję Polski" PL/ENG 

Jako niestały członek Rady Bezpieczeństwa ONZ będziemy reprezentowali naszą część Europy, ale będziemy dbali o wszystkie kwestie związane z pokojem na świecie - powiedział Prezydent RP w związku z wyborem Polski na niestałego członka RB ONZ. 
Wtorek, 30 maja 2017

List prezydenta z okazji uroczystości wręczenia Nagrody Literackiej im. Marka Nowakowskiego

"Życzę, aby ta nagroda szybko zyskała prestiż i stała się niezawodną rekomendacją dla honorowanych twórców, świadczącą, że jej laureaci tym wysokim wymaganiom potrafią sprostać" - napisał Prezydent RP. List w jego imieniu odczytał Andrzej Waśko. 
Wtorek, 30 maja 2017

Wystąpienie Prezydenta RP w Bibliotece Narodowej Parlamentu Gruzji

Świat zachodni, Europa i Polska potrzebują silnej, wolnej, niepodległej i suwerennej Gruzji. Z tych względów Rzeczpospolita będzie zwiększać swoje strategiczne zaangażowanie na Kaukazie - zapowiedział prezydent Andrzej Duda. 
1 POPRZEDNIA 174175176177178179180  298
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.