przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 17 września 2019

List z okazji odsłonięcia pomnika Witolda Pileckiego w Gdańsku

Witold Pilecki na zawsze już pozostanie jedną z najbardziej heroicznych postaci w panteonie bohaterów Rzeczypospolitej – napisał Prezydent Andrzej Duda, dziękując wszystkim, dzięki którym powstał pomnik rotmistrza. 
Poniedziałek, 16 września 2019

„Witold Pilecki powinien stanowić wzór bojownika o wolność znany całemu światu”

Jeden z najwybitniejszych żołnierzy ruchu oporu w okupowanej Europie – Witold Pilecki powinien stanowić wzór bojownika o wolność znany całemu światu – napisał Prezydent z okazji otwarcia wystawy inaugurującej działalność Instytutu Pileckiego w Berlinie. 
Poniedziałek, 16 września 2019

List z okazji 95. rocznicy powstania Banku Gospodarstwa Krajowego

Dzisiejsze święto jest nie tylko ważną rocznicą, lecz także szczególnym symbolem, inspirującym punktem odniesienia dla całej polskiej gospodarki – napisał Prezydent Andrzej Duda. List odczytał minister Krzysztof Szczerski. 
Poniedziałek, 16 września 2019

Życzenia Prezydenta dla Janusza Rewińskiego z okazji 70. urodzin

Dzisiejszy jubileusz jest wyjątkową okazją, aby przekazać gratulacje i wyrazy wdzięczności za dziesięciolecia pracy artystycznej, dzięki której trwale zapisał się Pan w annałach polskiego teatru, filmu, telewizji i sceny kabaretowej – napisał Prezydent. 
Niedziela, 15 września 2019

Wywiad dla programu „Tydzień” w TVP

Przez te cztery lata nastąpiło w polskim rolnictwie wiele dobrych zmian, przede wszystkim w polskich domach rolniczych, to jest sprawa niezwykle istotna. Myślę tutaj o programach, które zostały wdrożone – mówił Prezydent Andrzej Duda. 
Niedziela, 15 września 2019

Dożynki Prezydenckie w Spale. Wystąpienie Prezydenta Andrzeja Dudy 

Budujecie Polskę swoim codziennym trudem i codzienną pracą, dzięki której jest właśnie ten symboliczny chleb, to tak ważne bezpieczeństwo żywnościowe. Chcę z całego serca podziękować wszystkim polskim rolnikom za ten rok. 
1 POPRZEDNIA 1234567  353
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.