przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 14 listopada 2019

Wystąpienie Prezydenta podczas desygnowania Mateusza Morawieckiego na Premiera

Mamy wspólną wizję rozwoju Polski i tych priorytetów, które powinny być zrealizowane. Wierzę w to, że nadal będziemy mogli te dobre zmiany w Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie realizować; pan Premier zawsze może liczyć na moje wsparcie. 
Czwartek, 14 listopada 2019

Depesza kondolencyjna Prezydenta RP do Prezydent Słowacji

Z ogromnym smutkiem przyjąłem wiadomość o 12 osobach, w tym 4 dzieci, które straciły życie w wyniku wypadku autokaru w miejscowości Nitrianske Hrnčiarovce. Dzielimy ból ze wszystkimi, których dotknęła ta tragedia – napisał Andrzej Duda. 
Czwartek, 14 listopada 2019

List z okazji 75-lecia Kongresu Polonii Amerykańskiej

Z ogromną satysfakcją widzę – także podczas moich spotkań z Rodakami mieszkającymi w USA – jak dynamicznie pulsuje polskie życie w Ameryce. Amerykańska Polonia to wielka skarbnica talentów, umiejętności, karier, wpływów i możliwości – napisał Prezydent. 
Czwartek, 14 listopada 2019

Wystąpienie Prezydenta w Proszowicach 

Rolnictwo to nasza marka eksportowa; nasz główny cel to by dopłaty dla polskich rolników sięgnęły przynajmniej średniej w UE – mówił Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami Proszowic w województwie małopolskim. 
Czwartek, 14 listopada 2019

Wystąpienie Prezydenta w Kazimierzy Wielkiej 

To jest właśnie mój prezydencki program: służenie ludziom. Mam poczucie, że po to właśnie zostałem wybrany – mówił Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami powiatu kazimierskiego. 
Środa, 13 listopada 2019

Życzenia dla Józefa Walaszczyka z okazji 100. urodzin

– Pragnę przekazać wyrazy głębokiego szacunku dla Pana życiowej postawy i czynów, a zwłaszcza za to, że podczas II wojny światowej pospieszył Pan na ratunek i znalazł schronienie dla kilkudziesięciu żydowskich współobywateli – napisał Andrzej Duda. 
1 POPRZEDNIA 1234567  376
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.