przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 15 maja 2019

Prezydent: Nie zgodzę się na żaden akt antypolski 

Tak jak zwalczam wszelkie przejawy antysemityzmu, uważając je za coś ohydnego i niegodnego, tak samo absolutnie nie zgodzę się na żaden akt antypolski – mówił Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami Myślenic. 
Środa, 15 maja 2019

List z okazji wręczenia Nagród im. Benedykta Polaka

Już po raz piąty Nagrody im. Benedykta Polaka trafiają do rąk znakomitych osobistości, które wyróżniają się szczególną pasją badawczą, dążąc ku nowym horyzontom i poszerzając krąg powszechnie dostępnej wiedzy – napisał Prezydent. 
Wtorek, 14 maja 2019

Prezydent: Szwajcaria w Polsce cieszy się nieskazitelnie dobrą oceną 

Można śmiało powiedzieć, że Szwajcaria w Polsce cieszy się nieskazitelnie dobrą oceną – mówił Andrzej Duda, który wraz z Prezydentem Szwajcarii w Łazienkach Królewskich uczcił 100. rocznicę nawiązania stosunków dyplomatycznych między Polską a Szwajcarią. 
Wtorek, 14 maja 2019

Wystąpienie Andrzeja Dudy na wspólnej konferencji prasowej z Prezydentem Szwajcarii 

W czasie rozmów z Panem Prezydentem m.in. zachęcałem, by szwajcarski biznes przyjrzał się i jeszcze mocniej zainwestował w Polsce – mówił Andrzej Duda po rozmowach z Prezydentem Szwajcarii 
Wtorek, 14 maja 2019

Prezydent w Financial Times: Rozszerzenia służą UE [PL/ENG]

Prezydent Andrzej Duda ocenił w komentarzu dla dziennika Financial Times, że rozszerzenie Unii Europejskiej w 2004 roku było korzystne dla Polski oraz państw tzw. starej Unii, a także zaapelował o gotowość przyjęcia do Wspólnoty kolejnych członków. 
Sobota, 11 maja 2019

List Prezydenta z okazji inauguracji współpracy PDH Polska S.A. i Hyundai Engineering Co. Ltd. w Policach

Z wielką satysfakcją przyjąłem wiadomość o podjęciu współpracy pomiędzy PDH Polska S.A. i Hyundai Engineering Co. Ltd., której efektem będzie jeden z największych projektów inwestycyjnych w naszym kraju oraz w tym regionie Europy – „Polimery Police”. 
1 POPRZEDNIA 1234567  314
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.