Menu rozwijane

Prezydent RP: Składam hołd odwadze i patriotyzmowi strajkujących podchorążych. Z podziwem i czcią myślę o ich ofiarności, honorze oraz przywiązaniu do ideałów.
Prezydent RP: Strategiczne sukcesy Rzeczypospolitej, polegające na umocnieniu naszego bezpieczeństwa energetycznego dzięki dywersyfikacji dostaw importowanych paliw, znajdą tu kontynuację.
Prezydent RP: Bardzo się cieszę, że po ubiegłorocznej przerwie, spowodowanej epidemią COVID–19, gromadzą się Państwo kolejny raz na tym wspaniałym święcie dziejopisarstwa.
Prezydent RP: Pragnę podziękować za kultywowanie dziedzictwa historii, które jest udziałem polskich kolejarzy, za codzienny trud i wypełnianie zadań wymagających odpowiedzialności i profesjonalizmu.
Andrzej Duda: Pragnę podziękować za kultywowanie dziedzictwa, które jest udziałem polskich kolejarzy, za codzienny trud i wypełnianie zadań, wymagających odpowiedzialności i profesjonalizmu.
Prezydent RP: Serdecznie pozdrawiam przedstawicieli Państwa przedsiębiorstwa, zgromadzonych na centralnej uroczystości barbórkowej w Warszawie.
Chcę podziękować za dzielność i wytrwałość bliskim trzech bohaterów i zapewnić, że Rzeczpospolita zawsze będzie czcić ich pamięć – napisał Prezydent Andrzej Duda.
Wyrażam Państwu wielki szacunek i dziękuję za trudną i ogromnie potrzebną pracę, bez której nie mogłaby funkcjonować polska gospodarka i nie byłoby możliwe spokojne, bezpieczne życie Polaków – napisał Prezydent Andrzej Duda do górników.
Na szczęście obecnie trudności związane z niepełnosprawnościami coraz rzadziej są przeszkodą na drodze do samorealizacji w różnych dziedzinach życia – napisał Prezydent Andrzej Duda.
To akt sprawiedliwości wobec tego niesłychanie ważnego czynu zbrojnego – powiedział Andrzej Duda podczas podpisania ustawy o ustanowieniu Narodowego Dnia Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego.
Depesza kondolencyjna Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy do Prezydenta Republiki Macedonii Północnej Stevo Pendarovskiego w związku tragicznym wypadkiem autokaru na autostradzie w południowo-zachodniej Bułgarii.
To jeden z najmilszych i najbardziej poruszających momentów w roku, w który od sześciu lat z moją małżonką, Agatą się angażujemy – mówił Andrzej Duda podczas finału VI edycji Nagrody „Dla Dobra Wspólnego”.
To jest atak białoruskiego reżimu na odcinek granicy wspólnoty, którym zarządza Polska i za którego ochronę odpowiadają polskie władze. I Polska, jako państwo członkowskie, swoje obowiązki realizuje – mówi Prezydent Andrzej Duda.
Zrównoważony rozwój wszystkich obszarów kraju jest absolutnie priorytetowy – napisał Andrzej Duda na uroczystość oddania do użytku pawilonu zabiegowego Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pionkach.
Nie ulega wątpliwości, że dywersyfikacja źródeł energii należy do najważniejszych i najpilniejszych zadań stojących przed Polską oraz pozostałymi krajami naszego regionu – napisał Prezydent Andrzej Duda.