przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 1 listopada 2015

Prezydent pogratulował zwycięstwa Agnieszce Radwańskiej

W rozmowie telefonicznej prezydent Andrzej Duda pogratulował Agnieszce Radwańskiej zwycięstwa w finale turnieju masters - WTA Finals. 
Sobota, 31 października 2015

Depesza kondolencyjna po katastrofie rosyjskiego samolotu

„Pragnę zapewnić, że w tych bolesnych chwilach łączymy się w myślach i modlitwie z tymi, którzy cierpią po stracie bliskich im osób” - napisał prezydent Andrzej Duda w depeszy kondolencyjnej do prezydenta Rosji Władimira Putina. 
Sobota, 31 października 2015

Depesza kondolencyjna w związku z pożarem i eksplozją w Bukareszcie

„Łączę się w bólu i modlitwie z rodzinami, które straciły swoich bliskich, a rannym życzę szybkiego powrotu do zdrowia” - napisał prezydent Andrzej Duda w depeszy kondolencyjnej do prezydenta Rumunii Klausa Wernera Iohannisa. 
Czwartek, 29 października 2015

Wystąpienie prezydenta na Forum dla Wolności i Rozwoju

Objechałem całą Polskę i muszę powiedzieć, że dużo pracy jest przed nami i wielkie, ogromne są nadzieje ludzi - powiedział prezydenta Andrzej Duda w Katowicach na Forum dla Wolności i Rozwoju Law4Growth. 
Wtorek, 27 października 2015

Depesza kondolencyjna do prezydenta Afganistanu

Z wielkim smutkiem przyjąłem wiadomość o tragicznym w skutkach trzęsieniu ziemi w Afganistanie - napisał Prezydent RP Andrzej Duda w depeszy kondolencyjnej do Prezydenta Islamskiej Republiki Afganistanu Ashrafa Ghaniego Ahmadzai. 
Wtorek, 27 października 2015

Depesza kondolencyjna do prezydenta Pakistanu

Polacy łączą się dziś w bólu i żałobie z rodzinami i bliskimi ofiar i poszkodowanych - napisał Prezydent RP Andrzej Duda w depeszy do Prezydenta Islamskiej Republiki Pakistanu Mamnoona Hussaina w związku z tragicznym w skutkach trzęsieniem ziemi. 
1 POPRZEDNIA 269270271272273274275  287
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.