przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 18 listopada 2015

List na otwarciu wystawy „Pojednanie/Versöhnung in progress..."

List prezydenta na uroczystości otwarcia wystawy „Pojednanie/Versöhnung in progress… Kościół katolicki i relacje polsko-niemieckie po 1945 r.” we Wrocławiu, odczytany przez ministra Krzysztofa Szczerskiego. 
Sobota, 14 listopada 2015

List prezydenta na IV Konferencji Smoleńskiej

"Chciałbym podziękować Państwu za wierność etosowi pracowników nauki i wytrwałe dążenie do poznania prawdy" - napisał prezydent Andrzej Duda w liście do organizatorów i uczestników IV Konferencji Smoleńskiej. 
Sobota, 14 listopada 2015

"Jesteśmy sojusznikami Francji i stajemy dziś u Waszego boku"   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/b2Vu8Az0fmE" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Zapewniam Pana, iż w tych ciężkich chwilach może Pan liczyć na wszelką pomoc ze strony polskich władz i całego polskiego Narodu - napisał prezydent Andrzej Duda w depeszy kondolencyjnej do prezydenta Francji François Hollande’a. 
Sobota, 14 listopada 2015

List prezydenta na Polskim Cmentarzu Wojennym w Casamassima

List prezydenta odczytany przez ministra Wojciecha Kolarskiego podczas uroczystości na Polskim Cmentarzu Wojennym w Casamassima we Włoszech. 
Czwartek, 12 listopada 2015

Orędzie Prezydenta RP na pierwszym posiedzeniu Sejmu VIII kadencji 

Pamiętajmy o tym, że suwerenem jest naród – wszyscy, także ja na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, zostaliśmy wybrani przez Polaków - powiedział prezydent w orędzie w Sejmie. 
Czwartek, 12 listopada 2015

Wystąpienie prezydenta na otwarciu posiedzenia Senatu    <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/OmVh2UILIOs" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Senat jest w istotnym aspekcie symbolem wolnej, suwerennej i niepodległej Polski - mówił prezydent otwierając w czwartek posiedzenie Senatu RP IX kadencji. 
1 POPRZEDNIA 277278279280281282283  298
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.