przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 13 listopada 2019

Do uczestników uroczystości pogrzebowych śp. Izabelli Galickiej

– Żegnamy dziś wybitną osobowość polskiego życia kulturalnego i naukowego, w której bogaty życiorys wpisana jest idea Polski niepodległej i etos nieustannej, twórczej pracy w przestrzeni wielu dziedzin sztuki, kultury i nauki – napisał Prezydent. 
Wtorek, 12 listopada 2019

Orędzie Prezydenta na pierwszym posiedzeniu Sejmu IX kadencji 

Proszę, żeby język debaty nie był radykalny, żeby język debaty był językiem szacunku – apelował Prezydent podczas inauguracyjnego posiedzenia Sejmu IX kadencji. – Chciałbym, żeby ocena pracy Wysokiej Izby w polskim społeczeństwie rosła – zaznaczył. 
Wtorek, 12 listopada 2019

Wystąpienie podczas uroczystości przyjęcia dymisji rządu 

To był bardzo ważny czas dla Polski. Czas, w którym w naszym kraju bardzo wiele się zmieniło; jestem przekonany, że zdaniem naszych rodaków, nie mam żadnych wątpliwości, był to czas dobrej zmiany – mówił Prezydent Andrzej Duda, dziękując rządowi. 
Wtorek, 12 listopada 2019

Prezydent w Senacie: Wierzę, że to będzie dobra kadencja 

Myślę, że będzie to Senat ważny, niewykluczone, że będzie to Senat trudny; nie ma tutaj dzisiaj jednoznacznej większości – mówił Andrzej Duda, otwierając pierwsze posiedzenie Senatu X kadencji. 
Wtorek, 12 listopada 2019

Wystąpienie podczas nominacji generalskich

Chcę zwrócić uwagę na moment, kiedy te awanse następują: dzień po 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości – podkreślił Prezydent RP Andrzej Duda podczas uroczystości. 
Poniedziałek, 11 listopada 2019

Prezydent: Jesteśmy Polakami i obowiązki mamy polskie. Od prawa do lewa [PL/ENG]

– Niech to będzie lekcja dla nas i dla następnych pokoleń, że Polska najlepiej się rozwija i jest najsilniejsza, gdy rozumiemy, że najważniejsze sprawy polskie musimy prowadzić wspólnie – mówił Prezydent Andrzej Duda. 
1 POPRZEDNIA 1234567  376
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.