przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 18 marca 2019

Wypowiedź Prezydenta podczas spotkania z uczestnikami akcji „Kartka dla Kombatanta”

Żeby każda kartka, którą wyślemy do kombatantów za granicę, była malutkim kawałkiem Polski, ciepłem z Polski, które przyjdzie do nich i ogrzeje ich serca – mówił Prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z uczestnikami akcji „Kartka dla Kombatanta”. 
Piątek, 15 marca 2019

Wywiad Prezydenta dla „Jerusalem Post” [PL/ENG]

- To Izrael rozpoczął ostatni kryzys w relacjach z Polską i to Izrael powinien go zakończyć – powiedział Prezydent Andrzej Duda w opublikowanym w piątek wywiadzie dla „Jerusalem Post”. 
Piątek, 15 marca 2019

Depesza kondolencyjna w związku z atakami w Christchurch [PL/ENG]

Polacy łączą się w smutku i żałobie ze wszystkimi dotkniętymi tymi aktami ślepej nienawiści. Zachowujemy Was w naszych sercach i modlitwach - napisał Prezydent w depeszy do Gubernator Generalnej Nowej Zelandii Patsy Reddy. 
Czwartek, 14 marca 2019

Prezydent: Polityka sprzyjająca polskiej wsi jest jednym z priorytetów mojej prezydentury

Cykl konferencji „Perspektywy dla mieszkańców obszarów wiejskich” to projekt, którego celem jest prezentacja podejmowanych przez państwo działań służących podniesieniu jakości życia mieszkańców polskiej wsi - zapowiedział swoją inicjatywę Andrzej Duda. 
Czwartek, 14 marca 2019

Wypowiedź Prezydenta po exposé szefa MSZ [PL/ENG] 

Zwracam się do wszystkich stron sceny politycznej o konstruktywną debatę, żebyśmy w sprawach, które są ważne dla Polski, mówili jednym głosem – mówił Prezydent, komentując sejmową informację szefa MSZ na temat zadań polskiej polityki zagranicznej w 2019r. 
Środa, 13 marca 2019

List do Papieża Franciszka

Życzę Waszej Świątobliwości wielu sił ducha i ciała do dalszego pełnienia misji apostolskiej z nieustanną pomocą łaski Bożej – napisał Prezydent Andrzej Duda do Papieża Franciszka z okazji szóstej rocznicy wyniesienia na Stolicę Piotrową. 
1 POPRZEDNIA 1234567  297
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.