przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 4 października 2016

List prezydenta na inauguracji roku akademickiego w Szkole Głównej Handlowej

Wiele osób związanych z SGH odgrywało ważną rolę w życiu gospodarczym naszego kraju i współtworzyło jego politykę, wiele też może poszczycić się wybitnymi dokonaniami naukowymi - napisał prezydent Andrzej Duda. List odczytał minister Wojciech Kolarski. 
Poniedziałek, 3 października 2016

Życzenia dla społeczności żydowskiej z okazji Rosz ha-Szana – Święta Trąbek

Z radością przyłączam się do życzeń, które składają sobie Państwo z okazji rozpoczęcia żydowskiego nowego roku - napisał w specjalnym liście Prezydent RP Andrzej Duda. 
Piątek, 30 września 2016

List Prezydenta z okazji „Dnia Budowlanych 2016”

Pragnę podziękować wszystkim zatrudnionym w budownictwie za solidną pracę i dotychczasowy wkład w rozwój polskiej gospodarki - napisał Andrzej Duda. List, w imieniu Prezydenta, odczytał Minister Adam Kwiatkowski. 
Środa, 28 września 2016

Depesza kondolencyjna po śmierci Szymona Peresa PL/ENG/HEBR

Wierzę, że wyznaczony przez Szymona Peresa kierunek polityki będzie kontynuowany przez Jego następców, z korzyścią dla państwa żydowskiego, jego mieszkańców i sąsiadów - napisał Andrzej Duda w depeszy kondolencyjnej do Prezydenta Izraela Reuwena Riwlina. 
Wtorek, 27 września 2016

List prezydenta z okazji 77. rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego

Polskie Państwo Podziemne było fenomenem w skali całej okupowanej Europy. Chwała bohaterom Polski Podziemnej i wieczna pamięć poległym! - napisał prezydent Andrzej Duda. List odczytał podczas uroczystości w Warszawie szef BBN Paweł Soloch. 
Wtorek, 27 września 2016

Wystąpienie prezydenta w Strzelcach Opolskich

To, czy w Polsce będzie się żyło na odpowiednim poziomie zdecyduje o tym, czy my uratujemy się przed pułapką niżu demograficznego, czy nie - mówił prezydent Andrzej Duda podczas wizyty w Strzelach Opolskich. 
1 POPRZEDNIA 304305306307308309310  374
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.