przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 15 maja 2016

Prezydent o NATO, swoich krytykach i o bagażu historii

Podczas wizyty w Kanadzie Prezydent Andrzej Duda udzielił wywiadu kanadyjskiemu tygodnikowi "Maclean's". - Sojusz musi opierać się na zasadach solidarności i współodpowiedzialności - mówił na temat NATO Prezydent RP. 
Niedziela, 15 maja 2016

"Cichociemni należeli do najwybitniejszych oficerów. Ich patriotyzm i męstwo pozostaną wzorcem"

List Prezydenta RP z 15 maja 2016 roku skierowany do Organizatorów i Uczestników Dorocznego Zjazdu Cichociemnych i Ich Rodzin. List, w imieniu Andrzeja Dudy, odczytał szef BBN Paweł Soloch 
Piątek, 13 maja 2016

Prezydent do organizatorów i uczestników VIII Kongresu Kobiet

Polki radzą sobie znakomicie, w nauce, wojsku, polityce i biznesie. Polska należy od lat do światowej czołówki, jeśli chodzi o liczbę kobiet we władzach przedsiębiorstw - napisał Prezydent RP Andrzej Duda z okazji rozpoczynającego się w piątek Kongresu. 
Piątek, 13 maja 2016

List prezydenta na I Międzynarodowym Forum Biznesu i Przedsiębiorczości Rodzinnej

Gospodarka – jej zasady, cele, wartości, którymi się kieruje – nigdy nie jest oderwana od kontekstu społecznego i etycznego - napisał Prezydent RP. List odczytał Marek Chrzanowski, Koordynator Sekcji „Gospodarka, Praca, Przedsiębiorczość” NRR. 
Niedziela, 8 maja 2016

List prezydenta do uczestników i organizatorów Parady Konstytucji 3 Maja w Chicago

Zachowuję w pamięci serdeczne spotkania z mojej niedawnej wizyty w Chicago. Cieszę się z możliwości przekazania instytucjom, które wówczas odwiedziłem, biało-czerwonych flag - napisał Prezydent RP. List odczytał w Chicago minister Adam Kwiatkowski. 
Sobota, 7 maja 2016

„Staram się szukać tego, co łączy Polaków” 

Prezydent Andrzej Duda w sobotnim programie „Prezydenci i Premierzy” w Polsat News o budowaniu dialogu, rozwiązaniu problemu Trybunału Konstytucyjnego, współpracy z rządem i realizacji obietnic wyborczych. 
1 POPRZEDNIA 305306307308309310311  351
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.