przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 29 listopada 2015

List prezydenta do uczestników obchodów 185. rocznicy wybuchu Powstania Listopadowego

List prezydenta Andrzeja Dudy do organizatorów i uczestników obchodów 185. rocznicy wybuchu Powstania Listopadowego, odczytany przez ministra Adama Kwiatkowskiego podczas uroczystości przy Pomniku Bitwy pod Olszynką Grochowską. 
Sobota, 28 listopada 2015

List prezydenta na uroczystym zakończeniu "Roku Jana Długosza"

List prezydenta Andrzeja Dudy do organizatorów i uczestników uroczystego zakończenia „Roku Jana Długosza” w Krakowie, odczytany przez ministra Wojciecha Kolarskiego. 
Czwartek, 26 listopada 2015

Wywiad dla CCTV: Jeżeli chcesz osiągnąć korzyści - musisz się zaangażować

To bardzo dobre spotkania. Cały szereg podpisanych umów. Widać, że zarówno formuła spotkań polsko-chińskich, jak i spotkanie w formule 16+1 już w tej w chwili przynoszą wymierne efekty – powiedział Prezydent Andrzej Duda w wywiadzie dla telewizji CCTV. 
Niedziela, 22 listopada 2015

Wspólne przesłanie prezydentów Polski i Niemiec na spotkanie Biskupów Episkopatów   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/BpzGNnKOFjI" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

My, Prezydenci Polski i Niemiec, w poczuciu ogromnej wdzięczności pamiętamy o tym akcie założycielskim pokojowego sąsiedztwa - czytamy w przesłaniu. Odczytał je w niedzielę w Częstochowie minister Andrzej Dera w obecności Ambasadora RFN. 
Sobota, 21 listopada 2015

Depesza kondolencyjna do Prezydenta Republiki Mali

Głęboko poruszony informacją o zamachu terrorystycznym w Bamako, w imieniu Narodu Polskiego oraz własnym, składam na ręce Pana Prezydenta wyrazy najgłębszego współczucia wszystkim dotkniętym tą tragedią - napisał prezydent Andrzej Duda. 
Piątek, 20 listopada 2015

Prezydent dziękuje dzieciom za prace z okazji 11 listopada

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Grali
Prezydent Andrzej Duda serdecznie dziękuje wszystkim Dzieciom i Nauczycielom za piękne prace plastyczne, laurki i życzenia przesłane z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Publikujemy kilka przykładowych prac. 
1 POPRZEDNIA 305306307308309310311  327
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.