przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 14 listopada 2015

List prezydenta na Polskim Cmentarzu Wojennym w Casamassima

List prezydenta odczytany przez ministra Wojciecha Kolarskiego podczas uroczystości na Polskim Cmentarzu Wojennym w Casamassima we Włoszech. 
Sobota, 14 listopada 2015

List prezydenta na IV Konferencji Smoleńskiej

"Chciałbym podziękować Państwu za wierność etosowi pracowników nauki i wytrwałe dążenie do poznania prawdy" - napisał prezydent Andrzej Duda w liście do organizatorów i uczestników IV Konferencji Smoleńskiej. 
Czwartek, 12 listopada 2015

Orędzie Prezydenta RP na pierwszym posiedzeniu Sejmu VIII kadencji 

Pamiętajmy o tym, że suwerenem jest naród – wszyscy, także ja na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, zostaliśmy wybrani przez Polaków - powiedział prezydent w orędzie w Sejmie. 
Czwartek, 12 listopada 2015

Wystąpienie prezydenta na otwarciu posiedzenia Senatu    <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/OmVh2UILIOs" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Senat jest w istotnym aspekcie symbolem wolnej, suwerennej i niepodległej Polski - mówił prezydent otwierając w czwartek posiedzenie Senatu RP IX kadencji. 
Czwartek, 12 listopada 2015

Kondolencje z powodu śmierci André Glucksmanna

Z ogromnym żalem przyjąłem wiadomość o śmierci André Glucksmanna, wybitnego francuskiego filozofa i pisarza. To wielka strata dla Francji, lecz także dla Polski i dla całej Europy. 
Środa, 11 listopada 2015

Wystąpienie prezydenta z okazji Święta Niepodległości 

To My, Polacy doprowadziliśmy do zawalenia się żelaznej kurtyny i zburzenia muru berlińskiego. To od nas to wszystko się zaczęło - musimy o tym pamiętać i świat powinien o tym pamiętać. Możemy iść z podniesioną głową - mówił prezydent na pl. Piłsudskiego. 
1 POPRZEDNIA 307308309310311312313  327
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.