przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 26 września 2016

List Prezydenta do Uczestników i Organizatorów II Europejskiego Forum Cyberbezpieczeństwa − CYBERSEC 2016

Cyberprzestrzeń stała się kolejną domeną funkcjonowania dobrze rozwiniętego państwa - napisał Andrzej Duda. List w jego imieniu przeczytał prezydencki minister Krzysztof Szczerski. 
Sobota, 24 września 2016

List prezydenta na uroczystym koncercie finałowym 59. Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Współczesnej „Warszawska Jesień”

Każda edycja tego Festiwalu jest świętem sztuki muzycznej, manifestacją nieograniczonej swobody twórczej, estetyczną i intelektualną przygodą - napisał prezydent Andrzej Duda. List odczytał minister Wojciech Kolarski. 
Piątek, 23 września 2016

Wystąpienie Prezydenta RP z okazji 40. rocznicy utworzenia KOR

Dzisiaj w 40. rocznicę opublikowania apelu do społeczeństwa i władz PRL-u chciałem z całego serca podziękować jako Prezydent Rzeczypospolitej i złożyć wyrazy najwyższego szacunku wszystkim Państwu - mówił prezydent Andrzej Duda podczas uroczystości. 
Czwartek, 22 września 2016

Gratulacje od prezydenta dla Klary Kochańskiej

Proszę przyjąć serdeczne gratulacje z okazji uhonorowania Pani przez jury Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej prestiżową Student Academy Award w kategorii obcojęzyczna etiuda fabularna - napisał prezydent Andrzej Duda w liście. 
Czwartek, 22 września 2016

Gratulacje od Andrzeja Dudy dla Alicji Jasiny

Składam serdeczne gratulacje z okazji uhonorowania Pani prestiżową Student Academy Award w kategorii filmów animowanych dla studentów szkół filmowych w Stanach Zjednoczonych - napisał prezydent Andrzej Duda w liście do laureatki. 
Środa, 21 września 2016

List do Organizatorów i Uczestników VII spotkania młodzieży polskiej i izraelskiej

Niechaj Polacy i Żydzi będą dla siebie partnerami i sprzymierzeńcami w budowaniu dobrej, bezpiecznej przyszłości dla naszych narodów. W umacnianiu solidarności i pokoju dla Polski, Izraela i całego świata w XXI wieku. 
1 POPRZEDNIA 307308309310311312313  376
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.