przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 2 czerwca 2016

List gratulacyjny Prezydenta RP skierowany do polskich siatkarzy

Dziękując za emocje i radosne chwile, których dostarczacie nam od lat, raz jeszcze serdecznie gratuluję wszystkim zawodnikom i członkom sztabu szkoleniowego - napisał Andrzej Duda. List w jego imieniu odczytał Cyryl Kozaczewski, Ambasador RP w Japonii. 
Środa, 1 czerwca 2016

Prezydent w Radiu Lublin o niwelowaniu podziałów w Polsce

Przywrócenie zrównoważonego rozwoju jest bardzo potrzebne – powiedział prezydent Andrzej Duda w wywiadzie dla Radia Lublin po wtorkowej wizycie w Radzyniu Podlaskim. 
Środa, 1 czerwca 2016

"Niech dzieciństwo będzie dla Was czasem miłych i inspirujących wspomnień"

Z okazji Waszego święta życzymy Wam dużo zdrowia, optymizmu oraz wielu wspaniałych chwil przeżytych w gronie najbliższych. W każdym nowym dniu odkrywajcie dla siebie jak najwięcej momentów pogodnych i szczęśliwych - życzy dzieciom Prezydent RP z Małżonką. 
Wtorek, 24 maja 2016

"Prawo jest jedyną drogą do trwałego zabezpieczenia pokoju" 

To wielki zaszczyt móc zwracać się do członków instytucji, która wniosła tak znamienity wkład w stabilność i postęp ludzkości. Pokój jest jedną z najwyższych ludzkich wartości - wystąpienie Prezydenta RP w Norweskim Instytucie Noblowskim w Oslo. 
Piątek, 20 maja 2016

Odszedł Andrzej Urbański

Pojmował politykę jako powołanie do służby wspólnemu dobru. Był ważnym uczestnikiem polskiego życia publicznego - napisał Prezydent RP o śp. Andrzeju Urbańskim, Szefie Kancelarii Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego. 
Piątek, 20 maja 2016

List prezydenta na Gali Jubileuszowej 200-lecia Tradycji SGGW

"Dzisiaj wyrazy uznania przekazuję Panu Rektorowi, czcigodnemu Senatowi oraz wszystkim Profesorom i Pracownikom uczelni, którzy angażują się w pielęgnowanie tych najlepszych tradycji i twórczo kontynuują dzieło wybitnych uczonych związanych ze Szkołą". 
1 POPRZEDNIA 307308309310311312313  354
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.