przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 9 września 2016

Wystąpienie podczas XXIV Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego

Nie ma takich pieniędzy, których nie warto zapłacić za to, żeby Polska była krajem bezpiecznym, żebyśmy byli w stanie zminimalizować wszelkie zagrożenia, a więc tego żebyśmy byli państwem, które jest w stanie się obronić - mówił prezydent Andrzej Duda. 
Czwartek, 8 września 2016

„Rozwija Pan swoją twórczość, pozostając wiernym samemu sobie oraz swojej publiczności”

Proszę przyjąć serdeczne gratulacje z okazji Pańskich urodzin. Przy tej sposobności pragnę przekazać słowa uznania dla Pana dorobku estradowego - napisał prezydent Andrzej Duda w liście do Krzysztofa Krawczyka, przekazanym jubilatowi w dniu urodzin. 
Środa, 7 września 2016

Życzenia urodzinowe dla Olgierda Łukaszewicza

Z okazji 70. rocznicy Pańskich urodzin proszę przyjąć najlepsze życzenia wielu kolejnych sukcesów w pracy twórczej, a także wszelkiej pomyślności osobistej - napisał Prezydent RP w liście przekazanym jubilatowi w dniu urodzin. 
Wtorek, 6 września 2016

"Będę zabiegał, by realizacja decyzji szczytu NATO nie była odkładana w czasie"

Istotne będzie także utrzymanie wydatków obronnych na poziomie minimum 2 proc. PKB oraz realizacja programów modernizacyjnych - mówi w wywiadzie udzielonym „Nowoczesnej Armii” Prezydent RP Andrzej Duda. 
Wtorek, 6 września 2016

List Prezydenta do Arcybiskupa Canterbury PL/ENG

Pamiętając słowa Arcybiskupa, głoszące, że „jedność chrześcijan ma istotne znaczenie w coraz bardziej podzielonym świecie”, proszę pozwolić mi, Arcybiskupie, zwrócić uwagę na problem ataków skierowanych wobec Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii. 
Wtorek, 6 września 2016

List Prezydenta do Arcybiskupa Westminster PL/ENG

Niniejszy apel wynika z mojej troski o Rodaków mieszkających i pracujących w Zjednoczonym Królestwie, oraz z przekonania, że kwestia poszanowania mniejszości jest również priorytetem dla Waszej Eminencji. 
1 POPRZEDNIA 308309310311312313314  373
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.