przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 10 września 2016

List Pary Prezydenckiej z okazji VI Ogólnopolskiego Zjazdu Kół Gospodyń Wiejskich w Licheniu

Troszczą się Panie o to wszystko, co buduje poczucie przynależności i tożsamości - napisał Prezydent RP z Małżonką w liście z okazji VI Ogólnopolskiego Zjazdu Kół Gospodyń Wiejskich i Innych Organizacji Kobiecych z Terenów Wiejskich. 
Piątek, 9 września 2016

Wywiad Prezydenta RP dla Radia Kielce

Bezpieczeństwo naszych żołnierzy to dla mnie jedna z najważniejszych kwestii, bo przecież jeżeli oni mają nas bronić, to przede wszystkim muszą to robić skutecznie - mówił Andrzej Duda na antenie Radia Kielce podczas wizyty na targach zbrojeniowych. 
Piątek, 9 września 2016

Wystąpienie podczas XXIV Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego

Nie ma takich pieniędzy, których nie warto zapłacić za to, żeby Polska była krajem bezpiecznym, żebyśmy byli w stanie zminimalizować wszelkie zagrożenia, a więc tego żebyśmy byli państwem, które jest w stanie się obronić - mówił prezydent Andrzej Duda. 
Czwartek, 8 września 2016

„Rozwija Pan swoją twórczość, pozostając wiernym samemu sobie oraz swojej publiczności”

Proszę przyjąć serdeczne gratulacje z okazji Pańskich urodzin. Przy tej sposobności pragnę przekazać słowa uznania dla Pana dorobku estradowego - napisał prezydent Andrzej Duda w liście do Krzysztofa Krawczyka, przekazanym jubilatowi w dniu urodzin. 
Środa, 7 września 2016

Życzenia urodzinowe dla Olgierda Łukaszewicza

Z okazji 70. rocznicy Pańskich urodzin proszę przyjąć najlepsze życzenia wielu kolejnych sukcesów w pracy twórczej, a także wszelkiej pomyślności osobistej - napisał Prezydent RP w liście przekazanym jubilatowi w dniu urodzin. 
Wtorek, 6 września 2016

"Będę zabiegał, by realizacja decyzji szczytu NATO nie była odkładana w czasie"

Istotne będzie także utrzymanie wydatków obronnych na poziomie minimum 2 proc. PKB oraz realizacja programów modernizacyjnych - mówi w wywiadzie udzielonym „Nowoczesnej Armii” Prezydent RP Andrzej Duda. 
1 POPRZEDNIA 310311312313314315316  376
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.