przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 6 listopada 2016

Wywiad dla Polskiej Agencji Prasowej

Pierwszy rok pracy rządu w dziedzinie gospodarki oceniam pozytywnie - mówi w wywiadzie dla PAP Andrzej Duda. Prezydent zakłada, że 1 października 2017 roku wiek emerytalny będzie taki, jak kiedyś: 60 lat dla kobiet, 65 lat dla mężczyzn. 
Niedziela, 6 listopada 2016

Życzenia urodzinowe dla Leonarda Pietraszaka

W tym wyjątkowym dniu Pańskiego jubileuszu życzę Panu satysfakcji z osiągniętych sukcesów, pełni sił, wszelkiej osobistej pomyślności, a także kolejnych wspaniałych osiągnięć artystycznych - napisał Prezydent RP. 
Niedziela, 6 listopada 2016

Wystąpienie Prezydenta RP w czasie otwarcia seminarium dotyczącego współpracy przemysłów zbrojeniowych w Jordanii

"Dostrzegam bardzo duży potencjał drzemiący w polsko-jordańskiej współpracy przemysłów obronnych. Szczególnie dzisiaj, gdy odradza się rywalizacja geopolityczna pomiędzy wielkimi mocarstwami, która skutkuje coraz to nowymi ogniskami zapalnymi na świecie". 
Sobota, 5 listopada 2016

List Prezydenta RP do Uczestników i Organizatorów pierwszej debaty historyków „Akt 5 listopada 1916 roku. Prolog niepodległości”

Cieszę się, że na kilka dni przed Świętem Niepodległości spotykają się Państwo w Belwederze, aby dyskutować o dziejowych drogach, które wiodły do zjednoczonej, niepodległej i suwerennej Rzeczypospolitej - napisał prezydent Andrzej Duda. 
Sobota, 5 listopada 2016

List prezydenta na II Europejskim Kongresie w Obronie Chrześcijan

Wolność osobista, godność osoby ludzkiej i nienaruszalność jej życia, wolność sumienia i wyznania – to elementy katalogu niezbywalnych praw ludzkich, które wymagają dziś szczególnej ochrony - napisał prezydent Andrzej Duda. List odczytał Piotr Nowacki. 
Piątek, 4 listopada 2016

List Prezydenta do Uczestników i Organizatorów uroczystości wręczenia certyfikatów wpisu na Polską Listę Krajową Programu UNESCO Pamięć Świata

"Ważne jest, aby i Polska Lista Krajowa, i Międzynarodowa Lista Programu UNESCO „Pamięć Świata” były rozszerzane o kolejne obiekty pochodzące z naszego kraju" - napisał Prezydent Andrzej Duda. List w jego imieniu odczytał Minister Wojciech Kolarski. 
1 POPRZEDNIA 311312313314315316317  388
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.