przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 2 lutego 2016

"Zaprzysiężenie trzech kolejnych sędziów byłoby łamaniem konstytucji"

Konstytucja mówi jasno, że sędziów w Trybunale Konstytucyjnym jest 15; zaprzysiężenie jeszcze trzech to złamanie konstytucji - powiedział we wtorek prezydent Andrzej Duda. Jak dodał, obecnie "w tej sprawie wszystko w zasadzie" zależy od parlamentu. 
Wtorek, 2 lutego 2016

Prezydent: „Rodzina 500 plus” to pierwsze prawdziwe wyciągnięcie ręki do Polaków   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/uR3RTsHNnp0?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Cieszę się, że program jest tak szybko realizowany, bo to ważne i oczekiwane przez wyborców - powiedział we wtorek prezydent Andrzej Duda w programie „Minęła dwudziesta” w TVP Info. 
Czwartek, 28 stycznia 2016

Toast wygłoszony przez Prezydenta RP podczas obiadu wydanego na cześć Prezydent Chorwacji i jej Małżonka 

Wznoszę toast za dobrą współpracę naszych społeczeństw, za bezpieczeństwo naszych krajów i narodów i za pomyślną przyszłość - mówił prezydent Duda podczas obiadu oficjalnego wydanego przez polską Parę Prezydencką na cześć chorwackiej Pary Prezydenckiej. 
Czwartek, 28 stycznia 2016

List prezydenta na uroczystościach pogrzebowych Bogusława Kaczyńskiego

Bogusław Kaczyński, autor niezapomnianych audycji telewizyjnych i radiowych, książek i artykułów, był bezgranicznie oddany muzyce oraz promowaniu kultury wysokiej - napisał prezydent Andrzej Duda. List odczytał minister Wojciech Kolarski. 
Środa, 27 stycznia 2016

Wystąpienie na obchodach 71. rocznicy wyzwolenia KL Auschwitz-Birkenau

Auschwitz to nie jest tylko muzeum. Auschwitz to nie jest tylko wielki grób, bo prochy pomordowanych są wszędzie i można powiedzieć, że to miejsce jest jednym wielkim grobem - powiedział prezydent Andrzej Duda. 
Poniedziałek, 25 stycznia 2016

Prezydent: Plan dobrej zmiany jest wykonywany

Ja swoje projekty: o obniżeniu wieku emerytalnego, o kwocie wolnej od podatku wniosłem. I będę przedstawiał kolejne - mówi prezydent Andrzej Duda w wywiadzie dla tygodnika „wSieci”. 
1 POPRZEDNIA 311312313314315316317  341
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.