przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 23 października 2015

List prezydenta z okazji 70. rocznicy utworzenia Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej we Wrocławiu

Z okazji jubileuszu 70-lecia Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej we Wrocławiu składam serdeczne gratulacje i wyrazy uznania całemu Państwa środowisku. Z satysfakcją objąłem honorowy patronat nad obchodami tego ważnego święta - napisał prezydent Andrzej Duda 
Piątek, 23 października 2015

Prezydent Duda złożył kondolencje po wypadku we Francji

W depeszy kondolencyjnej do prezydenta François Hollande’a, prezydent Andrzej Duda zapewnił, że łączy się w bólu i modlitwie z rodzinami ofiar katastrofy autokaru i ciężarówki na południowym zachodzie Francji. 
Niedziela, 18 października 2015

"Chcę, żeby Polacy odczuli poprawę jakości swojego życia"   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/W9aDynl5N9g" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Zostałem wybrany przez ludzi o różnych poglądach i będę starał się rolę Prezydenta RP realizować najlepiej jak to możliwe - zapewnił Andrzej Duda w programie "Kawa na ławę". 
Piątek, 16 października 2015

List prezydenta na odsłonięciu ronda Lecha Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej

Doradca Prezydenta RP Urszula Doroszewska odczytała w piątek list prezydenta podczas uroczystości odsłonięcia nazwy „Rondo Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego” skrzyżowaniu ulic w Białej Podlaskiej. 
Środa, 14 października 2015

"Życzymy licznych osiągnięć i zadowolenia z pracy w szkole"   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/nHI_GoLN8mo" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej – dorocznego święta polskich nauczycieli składamy wszystkim Państwu wyrazy głębokiego szacunku - napisał Prezydent RP z Małżonką w przesłaniu do pedagogów. 
Wtorek, 13 października 2015

Toast wygłoszony przez Prezydenta RP podczas oficjalnego obiadu na cześć Belgijskiej Pary Królewskiej

Toast wygłoszony przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę w Pałacu Prezydenckim podczas oficjalnej wizyty Jego Królewskiej Mości Króla Belgów Filipa i Jej Królewskiej Mości Królowej Belgów Matyldy. 
1 POPRZEDNIA 311312313314315316317  327
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.