przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Ważne

W niedzielę 25 sierpnia o godz. 11.00 przed Pałacem Prezydenckim odbędzie się briefing prasowy Szefa Gabinetu Prezydenta RP Krzysztofa Szczerskiego poświęcony m. in. obchodom 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. W niedzielę 25 sierpnia o godz. 11.00 przed Pałacem Prezydenckim odbędzie się briefing prasowy Szefa Gabinetu Prezydenta RP Krzysztofa Szczerskiego poświęcony m. in. obchodom 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej.
| | |
A | A | A
Wtorek, 2 lutego 2016

Prezydent: „Rodzina 500 plus” to pierwsze prawdziwe wyciągnięcie ręki do Polaków   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/uR3RTsHNnp0?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Cieszę się, że program jest tak szybko realizowany, bo to ważne i oczekiwane przez wyborców - powiedział we wtorek prezydent Andrzej Duda w programie „Minęła dwudziesta” w TVP Info. 
Czwartek, 28 stycznia 2016

Toast wygłoszony przez Prezydenta RP podczas obiadu wydanego na cześć Prezydent Chorwacji i jej Małżonka 

Wznoszę toast za dobrą współpracę naszych społeczeństw, za bezpieczeństwo naszych krajów i narodów i za pomyślną przyszłość - mówił prezydent Duda podczas obiadu oficjalnego wydanego przez polską Parę Prezydencką na cześć chorwackiej Pary Prezydenckiej. 
Czwartek, 28 stycznia 2016

List prezydenta na uroczystościach pogrzebowych Bogusława Kaczyńskiego

Bogusław Kaczyński, autor niezapomnianych audycji telewizyjnych i radiowych, książek i artykułów, był bezgranicznie oddany muzyce oraz promowaniu kultury wysokiej - napisał prezydent Andrzej Duda. List odczytał minister Wojciech Kolarski. 
Środa, 27 stycznia 2016

Wystąpienie na obchodach 71. rocznicy wyzwolenia KL Auschwitz-Birkenau

Auschwitz to nie jest tylko muzeum. Auschwitz to nie jest tylko wielki grób, bo prochy pomordowanych są wszędzie i można powiedzieć, że to miejsce jest jednym wielkim grobem - powiedział prezydent Andrzej Duda. 
Poniedziałek, 25 stycznia 2016

Prezydent: Plan dobrej zmiany jest wykonywany

Ja swoje projekty: o obniżeniu wieku emerytalnego, o kwocie wolnej od podatku wniosłem. I będę przedstawiał kolejne - mówi prezydent Andrzej Duda w wywiadzie dla tygodnika „wSieci”. 
Czwartek, 21 stycznia 2016

Życzenia Pary Prezydenckiej z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/Ij2xSRh9HZE?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

"Mądrość i doświadczenie Babć oraz Dziadków są bezcennym darem przekazywanym kolejnym pokoleniom" - napisała Para Prezydencka w liście z życzeniami z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. 
1 POPRZEDNIA 312313314315316317318  342
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.