przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Ważne

W niedzielę 25 sierpnia o godz. 11.00 przed Pałacem Prezydenckim odbędzie się briefing prasowy Szefa Gabinetu Prezydenta RP Krzysztofa Szczerskiego poświęcony m. in. obchodom 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. W niedzielę 25 sierpnia o godz. 11.00 przed Pałacem Prezydenckim odbędzie się briefing prasowy Szefa Gabinetu Prezydenta RP Krzysztofa Szczerskiego poświęcony m. in. obchodom 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej.
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 18 stycznia 2016

Prezydent w "FT": Polska jest nadal proeuropejska   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/W-vI3uWJ_Gs" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Jesteśmy i pozostaniemy proeuropejscy. Polska pragnie utrzymywać przyjazne i owocne stosunki z wszystkimi naszymi partnerami w Europie - zapewnia prezydent Andrzej Duda w "Financial Times". 
Niedziela, 17 stycznia 2016

Prezydent w "FAS" za jak najlepszymi relacjami z Niemcami

Prezydent Andrzej Duda zapewnił na łamach "Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung", że zależy mu na tym, aby relacje między Niemcami a Polską rozwijały się jak najlepiej. Powiedział, że boli go, iż w dyskusji padają niepotrzebne emocjonalne słowa. 
Niedziela, 17 stycznia 2016

Prezydent w "FAS": Stosunki z Niemcami są dla nas bardzo ważne

Bardzo zależy mi, żeby stosunki pomiędzy Niemcami a Polską kształtowały się najlepiej jak to możliwe. Są jednak także problemy, na przykład Nord Stream 2 - mówi prezydent Andrzej Duda w rozmowie z "Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung". 
Sobota, 16 stycznia 2016

List prezydenta do Ewy Demarczyk z okazji 75. urodzin

"Proszę przyjąć serdeczne urodzinowe gratulacje oraz życzenia pomyślnego spełnienia wszelkich zamierzeń osobistych i artystycznych" - napisał prezydent w liście do Ewy Demarczyk z okazji 75. urodzin artystki. 
Sobota, 16 stycznia 2016

List prezydenta na gali wręczenia Wektorów za rok 2015

List prezydenta Andrzeja Dudy do uczestników i organizatorów gali wręczenia Wektorów za rok 2015, odczytany przez Doradcę Prezydenta RP Zdzisława Sokala. 
Czwartek, 14 stycznia 2016

Para Prezydencka dziękuje za kartki świąteczne

"Jesteśmy bardzo wdzięczni za przekazane wyrazy pamięci, za niespotykaną życzliwość, duchowe wsparcie i tysiące ciepłych, z serca płynących słów" - napisali Andrzej Duda i Agata Kornhauser-Duda, dziękując za nadesłane życzenia świąteczne i noworoczne. 
1 POPRZEDNIA 313314315316317318319  342
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.