przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 23 czerwca 2016

List prezydenta na otwarciu Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w Jasionce k. Rzeszowa

Z przyjemnością przekazuję, że w listopadzie tego roku w Rzeszowie odbędzie się organizowany pod moim patronatem Kongres Gospodarczy, w trakcie którego wręczę najlepszym polskim przedsiębiorcom Nagrody Gospodarcze i wyróżnienia - napisał Andrzej Duda. 
Czwartek, 23 czerwca 2016

List Prezydenta do harcerzy

"Mimo iż minęło już wiele lat od momentu, gdy po raz ostatni założyłem harcerski mundur, to w sercu wciąż zachowuję harcerskie ideały. Harcerzem pozostaje się przez całe życie" napisał prezydent Andrzej Duda. 
Poniedziałek, 20 czerwca 2016

Prezydent: Europa Środkowo-Wschodnia staje się ważna dla Chin

Prezydent RP zauważył w wywiadzie dla dziennika „China Daily”, że druga wizyta chińskiego Przewodniczącego Xi Jinpinga w Europie Środkowo-Wschodniej w przeciągu mniej niż trzech miesięcy jest wyrazem pełnego uznania dla dynamiki i wagi naszego regionu. 
Niedziela, 19 czerwca 2016

"Czerwiec ‘76 był kolejnym etapem wielkiego polskiego przebudzenia"

Wierzę w to, że jesteśmy w stanie razem budować dalej silną, wolną i suwerenną Polskę, korzystając z tego wielkiego osiągnięcia, jakie dali nam bohaterowie ‘76 roku - powiedział prezydent Andrzej Duda w wystąpieniu na uroczystościach rocznicowych w Płocku 
Niedziela, 19 czerwca 2016

List prezydenta z okazji 90-lecia Polskiego Związku Szachowego

Składam wyrazy uznania znakomitym zawodniczkom i zawodnikom, którzy dziś grają pod biało-czerwonymi barwami - napisał prezydent Andrzej Duda. List podczas gali w Warszawie odczytał minister Andrzej Dera. 
Sobota, 18 czerwca 2016

"Dziękuję za to, że pod Pańskim piórem słowa zyskują swój najgłębszy sens"

Podsekretarz Stanu Wojciech Kolarski odwiedził w sobotę Leszka Długosza w jego krakowskim mieszkaniu. Minister Kolarski wręczył Jubilatowi list od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy wystosowany z okazji 75. urodzin Artysty. 
1 POPRZEDNIA 337338339340341342343  388
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.