przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 15 lipca 2016

List Prezydenta RP do Narodu Francuskiego PL/FR 

Na francuskiej ziemi dokonano kolejnego zamachu. Zginęły dziesiątki niewinnych ludzi. Ich rodziny zostały wtrącone w otchłań rozpaczy, której nie sposób zmierzyć żadną miarą - napisał Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda. 
Czwartek, 14 lipca 2016

Życzenia urodzinowe dla Jana Krenza

Jubileusz Pańskich 90. urodzin niech będzie sposobnością do złożenia serdecznych gratulacji i wyrażenia słów podziwu dla Pana wielkiego dorobku artystycznego - napisał prezydent Andrzej Duda. List przekazany został jubilatowi w czwartek. 
Czwartek, 14 lipca 2016

"Cieszę się, że partnerstwo Polski i Francji jest konsekwentnie rozwijane"

W imieniu własnym oraz Rzeczypospolitej Polskiej pragnę przekazać Panu oraz wszystkim Francuzom serdeczne życzenia z okazji Święta Narodowego Republiki Francuskiej - napisał Prezydent RP w depeszy do Prezydenta François Hollande’a. 
Środa, 13 lipca 2016

List Prezydenta z okazji 72. rocznicy bitwy pod Krawczunami

"Jako prawdziwi bohaterowie nie tracili odwagi i nadziei nawet wtedy, gdy wyszły na jaw ustalenia konferencji w Teheranie, zapowiadające późniejszy podział Europy na strefy wpływów" - napisał Andrzej Duda. List odczytał Minister Adam Kwiatkowski. 
Wtorek, 12 lipca 2016

Kondolencje po tragicznym wypadku kolejowym w Apulii

Jestem głęboko wstrząśnięty tragicznym wypadkiem kolejowym, do którego doszło w Apulii - napisał Prezydent RP Andrzej Duda w depeszy kondolencyjnej do Prezydenta Republiki Włoskiej Sergio Mattarelli. 
Poniedziałek, 11 lipca 2016

List Prezydenta RP do Prezesa Polskiego Związku Lekkiej

"Serdeczne gratulacje dla polskiej reprezentacji, która zdobyła pierwsze miejsce w klasyfikacji medalowej na 23. Mistrzostwach Europy w Lekkiej Atletyce odbywających się w Amsterdamie. Za to wspaniałe osiągnięcie dziękuję wszystkim medalistom". 
1 POPRZEDNIA 345346347348349350351  401
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.