przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 28 czerwca 2016

Wystąpienie Prezydenta RP przy Pomniku Poznańskiego Czerwca 1956 

Cała Polska była za poznańskimi robotnikami. Powtarzano w całej Polsce, w tramwajach, w autobusach, na ulicy, że władza strzelała do robotników, że władza oszukuje, że kłamie i rozsiewa propagandę - powiedział prezydent Andrzej Duda podczas uroczystości. 
Poniedziałek, 27 czerwca 2016

List prezydenta na obchodach 40. rocznicy strajku w Elektrowni Dolna Odra

Powszechne protesty budowały wspólną świadomość, że działając razem, można pokonać wszechmocną dotąd władzę - napisał prezydent Andrzej Duda. List odczytał w poniedziałek Szef Gabinetu Prezydenta RP Adam Kwiatkowski. 
Niedziela, 26 czerwca 2016

List Prezydenta RP skierowany do uczestników obchodów 40. rocznicy Wydarzeń Czerwca’76 w Ursusie „Tu zaczęła się Wolność”

"Nigdy dosyć podziękowań za dar wolności. Jednak hołd i podziękowanie to wciąż za mało. Dziedzictwo wolności zobowiązuje" - napisał Andrzej Duda. W jego imieniu list odczytał szef BBN minister Paweł Soloch. 
Sobota, 25 czerwca 2016

Wystąpienie Prezydenta podczas obchodów rocznicy Wydarzeń Radomskich 1976 roku

Gdyby nie było Radomia, gdyby nie było tamtych zdarzeń, gdyby nie było tego bohaterstwa, może nie byłoby „Solidarności” - powiedział prezydent Andrzej Duda podczas uroczystości w Radomiu. 
Piątek, 24 czerwca 2016

List Prezydenta RP z okazji 90. rocznicy urodzin Mariana Turskiego

Z okazji 90. rocznicy urodzin proszę przyjąć serdeczne życzenia satysfakcji z Pańskiego dorobku dziennikarskiego, kolejnych sukcesów w działalności społeczno-kulturalnej, dobrego zdrowia i wszelkiej osobistej pomyślności - napisał prezydent Andrzej Duda. 
Czwartek, 23 czerwca 2016

List prezydenta na otwarciu Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w Jasionce k. Rzeszowa

Z przyjemnością przekazuję, że w listopadzie tego roku w Rzeszowie odbędzie się organizowany pod moim patronatem Kongres Gospodarczy, w trakcie którego wręczę najlepszym polskim przedsiębiorcom Nagrody Gospodarcze i wyróżnienia - napisał Andrzej Duda. 
1 POPRZEDNIA 346347348349350351352  398
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.