przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 8 lipca 2016

Prezydent: Polska odniosła sukces

Niezmiernie istotny jest sam fakt obecności sojuszu i USA, która sprowadza się do tego, że jeśli będzie akt agresji, to siły sojusznicze staną do jego odparcia – mówi Prezydent RP Andrzej Duda w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej". 
Czwartek, 7 lipca 2016

Przesłanie Prezydenta RP do uczestników Warsaw Summit Experts’ Forum [PL/ENG]

Dwa lata temu agresja na Ukrainę naruszyła ład międzynarodowy. W imię próby ponownego narzucenia światu logiki stref wpływów i koncertu mocarstw podważona została zasada nienaruszalności granic w Europie - napisał prezydent Andrzej Duda. 
Czwartek, 7 lipca 2016

Prezydent dla PAP: NATO wysyła jasny sygnał solidarności

Wielonarodowe bataliony na wschodniej flance to jasny sygnał, że NATO jest solidarne - mówi Prezydent RP Andrzej Duda w wywiadzie udzielonym Polskiej Agencji Prasowej w przededniu szczytu NATO w Warszawie. 
Czwartek, 7 lipca 2016

"W NATO potrzeba braterstwa wizji, wartości i zasad"

"W NATO potrzebujemy nie tylko braterstwa broni, ale również braterstwa wizji, wartości i zasad" - napisał prezydent Andrzej Duda w liście do czołowych think tanków z okazji rozpoczynającego się w piątek szczytu Sojuszu Północnoatlantyckiego w Warszawie. 
Wtorek, 5 lipca 2016

Odszedł profesor Elie Wiesel

Jestem głęboko poruszony wiadomością o śmierci profesora Elie Wiesela, wybitnego pisarza, laureata Pokojowej Nagrody Nobla oraz doktora honoris causa niemal stu pięćdziesięciu uczelni z całego świata, w tym z Polski - napisał Prezydent Andrzej Duda. 
Poniedziałek, 4 lipca 2016

Wystąpienie prezydenta w 70. rocznicę pogromu kieleckiego 

Jestem dzisiaj tutaj, by w imieniu Rzeczypospolitej, naszego państwa, oddać hołd tym, którzy zostali zamordowani 4 lipca 1946 roku, 70 lat temu - powiedział Prezydent RP Andrzej Duda wystąpieniu podczas obchodów 70. rocznicy pogromu kieleckiego. 
1 POPRZEDNIA 347348349350351352353  401
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.