przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 30 marca 2016

Wystąpienie w National Press Club w Waszyngtonie

Polacy i Amerykanie podzielają wiele poglądów, stoją obok siebie ramię w ramię i wypowiadają się w tym samym duchu w wielu ważnych sprawach - mówił prezydent Andrzej Duda podczas wizyty w National Press Club w Waszyngtonie. 
Poniedziałek, 28 marca 2016

Depesza kondolencyjna w związku z zamachem terrorystycznym w Pakistanie

Jestem wstrząśnięty wiadomością o zamachu terrorystycznym w Lahore, którego ofiarami stały się setki niewinnych mieszkańców tego miasta - napisał prezydent Andrzej Duda w depeszy do prezydenta Pakistanu. 
Piątek, 25 marca 2016

Prezydent za "znacznym wzrostem obecności żołnierzy USA w Polsce"

Prezydent Andrzej Duda w wywiadzie dla "Washington Post" przyznał, że chciałby "znacznego wzrostu obecności żołnierzy USA na naszym terytorium" i tego, by współpraca między Polską a USA "była tak dobra, jak to możliwe". 
Piątek, 25 marca 2016

Wywiad prezydenta Andrzeja Dudy w "Washington Post"

Jestem przekonany, że NATO powinno wzmocnić swój potencjał obronny w tej części Europy w takim stopniu, by dać jasny sygnał, że nie opłaca się podejmować ataku wobec żadnego z państw członkowskich - uważa prezydent Andrzej Duda. 
Wtorek, 22 marca 2016

Prezydent o Trybunale: Funkcjonuje fatalnie 

Trybunał Konstytucyjny funkcjonuje fatalnie, kilkukrotnie złamał prawo - mówił we wtorek, w wywiadzie dla TV Trwam i Radia Maryja, prezydent Andrzej Duda. 
Wtorek, 22 marca 2016

Depesza kondolencyjna po zamachach bombowych w Brukseli (PL/FR)

"Akty terroryzmu wymierzone w niewinne ofiary oraz fundamentalne wartości, na których zbudowana została Europa, wymagają wspólnej reakcji. Wobec niczym nieuzasadnionej przemocy, musimy solidarnie bronić naszej cywilizacji" - napisał prezydent Andrzej Duda 
1 POPRZEDNIA 348349350351352353354  385
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.