przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 7 lipca 2016

"W NATO potrzeba braterstwa wizji, wartości i zasad"

"W NATO potrzebujemy nie tylko braterstwa broni, ale również braterstwa wizji, wartości i zasad" - napisał prezydent Andrzej Duda w liście do czołowych think tanków z okazji rozpoczynającego się w piątek szczytu Sojuszu Północnoatlantyckiego w Warszawie. 
Czwartek, 7 lipca 2016

Prezydent dla PAP: NATO wysyła jasny sygnał solidarności

Wielonarodowe bataliony na wschodniej flance to jasny sygnał, że NATO jest solidarne - mówi Prezydent RP Andrzej Duda w wywiadzie udzielonym Polskiej Agencji Prasowej w przededniu szczytu NATO w Warszawie. 
Wtorek, 5 lipca 2016

Odszedł profesor Elie Wiesel

Jestem głęboko poruszony wiadomością o śmierci profesora Elie Wiesela, wybitnego pisarza, laureata Pokojowej Nagrody Nobla oraz doktora honoris causa niemal stu pięćdziesięciu uczelni z całego świata, w tym z Polski - napisał Prezydent Andrzej Duda. 
Poniedziałek, 4 lipca 2016

Wystąpienie prezydenta w 70. rocznicę pogromu kieleckiego 

Jestem dzisiaj tutaj, by w imieniu Rzeczypospolitej, naszego państwa, oddać hołd tym, którzy zostali zamordowani 4 lipca 1946 roku, 70 lat temu - powiedział Prezydent RP Andrzej Duda wystąpieniu podczas obchodów 70. rocznicy pogromu kieleckiego. 
Poniedziałek, 4 lipca 2016

"Polskę i Stany Zjednoczone łączy partnerstwo strategiczne"

Z okazji Dnia Niepodległości mam zaszczyt przekazać, w imieniu Narodu Polskiego oraz własnym, serdeczne życzenia pomyślności - napisał Prezydent RP Andrzej Duda w depeszy gratulacyjnej do Prezydenta USA Baracka Obamy. 
Poniedziałek, 4 lipca 2016

Kondolencje w związku z zamachem terrorystycznym w Bagdadzie

Depesza kondolencyjna Prezydenta RP Andrzeja Dudy do Prezydenta Republiki Iraku Muhammada Fuada Masuma w związku z zamachem terrorystycznym w Bagdadzie. 
1 POPRZEDNIA 349350351352353354355  403
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.