przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 4 czerwca 2016

List Prezydenta do Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Borysa Gudziaka

"Ufam, że duszpasterska i naukowa praca Ekscelencji nadal będzie służyć Ukraińcom jako narodowej i państwowej wspólnocie ludzi wolnych" - napisał prezydent Andrzej Duda. List w jego imieniu odczytała Urszula Doroszewska, Doradca Prezydenta RP. 
Czwartek, 2 czerwca 2016

List gratulacyjny Prezydenta RP skierowany do polskich siatkarzy

Dziękując za emocje i radosne chwile, których dostarczacie nam od lat, raz jeszcze serdecznie gratuluję wszystkim zawodnikom i członkom sztabu szkoleniowego - napisał Andrzej Duda. List w jego imieniu odczytał Cyryl Kozaczewski, Ambasador RP w Japonii. 
Czwartek, 2 czerwca 2016

List Prezydenta RP z okazji inauguracji IX Kongresu Polonii Medycznej – II Światowego Zjazdu Lekarzy Polskich

Są Państwo ambasadorami Polski jako ojczyzny ludzi utalentowanych, kreatywnych, ambitnych i pracowitych - napisał prezydent Andrzej Duda w liście odczytanym w czwartek podczas uroczystej inauguracji kongresu w Teatrze Narodowym w Warszawie. 
Środa, 1 czerwca 2016

Prezydent w Radiu Lublin o niwelowaniu podziałów w Polsce

Przywrócenie zrównoważonego rozwoju jest bardzo potrzebne – powiedział prezydent Andrzej Duda w wywiadzie dla Radia Lublin po wtorkowej wizycie w Radzyniu Podlaskim. 
Środa, 1 czerwca 2016

"Niech dzieciństwo będzie dla Was czasem miłych i inspirujących wspomnień"

Z okazji Waszego święta życzymy Wam dużo zdrowia, optymizmu oraz wielu wspaniałych chwil przeżytych w gronie najbliższych. W każdym nowym dniu odkrywajcie dla siebie jak najwięcej momentów pogodnych i szczęśliwych - życzy dzieciom Prezydent RP z Małżonką. 
Wtorek, 24 maja 2016

"Prawo jest jedyną drogą do trwałego zabezpieczenia pokoju" 

To wielki zaszczyt móc zwracać się do członków instytucji, która wniosła tak znamienity wkład w stabilność i postęp ludzkości. Pokój jest jedną z najwyższych ludzkich wartości - wystąpienie Prezydenta RP w Norweskim Instytucie Noblowskim w Oslo. 
1 POPRZEDNIA 352353354355356357358  400
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.