przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 27 lutego 2016

List prezydenta z okazji inauguracji Światowych Zimowych Igrzysk Polonijnych

Pragnę podkreślić, jak wysoce cenię Państwa patriotyczne zaangażowanie w polskie sprawy, pielęgnowanie polskiej kultury i dziedzictwa narodowego, wychowanie dzieci w trosce o polszczyznę i bliskie relacje z krajem - napisał prezydent Andrzej Duda. 
Sobota, 27 lutego 2016

List prezydenta na Gali Dnia Myśli Braterskiej

W sobotę minister Andrzej Dera odczytał list prezydenta do organizatorów i uczestników Gali Dnia Myśli Braterskiej w Warszawie. 
Czwartek, 25 lutego 2016

List prezydenta z okazji obchodów ku czci Żołnierzy Wyklętych

"Pragnę złożyć hołd należny uczestnikom podziemia niepodległościowego z lat 1944−1963 i zachęcić wszystkich rodaków, byśmy razem uczcili ich odwagę, wierność i zasługi dla Ojczyzny oraz upamiętniali ich działania" - napisał w specjalnym liście prezydent. 
Czwartek, 25 lutego 2016

List prezydenta do Laureata Nagrody im. ks. bpa Romana Andrzejewskiego za rok 2015

Laureat Nagrody, idąc w ślad za duchowym ojcem franciszkanów, świętym Franciszkiem z Asyżu, od lat angażuje się w filozoficzne pogłębienie oraz popularyzację chrześcijańskiej refleksji nad zagadnieniami współczesnej ekologii - napisał Prezydent RP. 
Czwartek, 25 lutego 2016

List prezydenta z okazji urodzin Feliksa Falka

Współtworząc „kino moralnego niepokoju” stał się Pan jednym z wyrazicieli buntu wobec komunistycznego zakłamania - napisał prezydent Andrzej Duda. List wraz serdecznymi gratulacjami przekazał Doradca Prezydenta RP Tadeusz Deszkiewicz. 
Wtorek, 23 lutego 2016

Prezydent: Chciałbym, aby polska historia była znana i dostępna   <iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/vMx5BpiFOek" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Prezydent Andrzej Duda w wywiadzie dla portalu „Wirtualna Polska” na żywo prosto z Pałacu Prezydenckiego pytany był m.in. o dokumenty z szafy Kiszczaka dotyczące Lecha Wałęsy, o 100 dni rządu, a także o niezależność prezydenta oraz sprawę TK. 
1 POPRZEDNIA 353354355356357358359  387
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.