przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 11 listopada 2019

Wywiad Prezydenta dla radiowych „Sygnałów Dnia”

– Jedność jako gwarancja bezpieczeństwa i umiejętności obrony Polski w najgorszych nawet okolicznościach jest wielką lekcją dziejową dla wszystkich polskich polityków późniejszych pokoleń, także dla obecnego pokolenia polityków – mówił Prezydent. 
Poniedziałek, 11 listopada 2019

Wystąpienie podczas uroczystości wręczenia odznaczeń z okazji Święta Niepodległości

Prezydent Andrzej Duda podkreślał, że przekazuje symboliczne podziękowania od Polski za to wielkie dzieło, które odznaczeni w swoim życiu i swoim życiem realizują. – Wszystkie te osoby są wielkimi postaciami polskiego życia w różnych dziedzinach – mówił. 
Poniedziałek, 11 listopada 2019

Wystąpienie Prezydenta RP w Rypinie

Wszystkie poprzednie pokolenia zazdrościłyby nam. Od 30 lat cieszymy się wolnym państwem, które staje się coraz zamożniejsze, które w coraz większym stopniu dba o obywatela – mówił Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami Rypina. 
Poniedziałek, 11 listopada 2019

Wystąpienie podczas koncertu „Gramy dla Niepodległej”

Wszystko, co jest okazją, by świętować rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, jest wartościowe: łączy nas, jednoczy, buduje w Polsce wspólnotę – mówił Prezydent RP podczas koncertu „Gramy dla Niepodległej”. 
Sobota, 9 listopada 2019

List Prezydenta do uczestników II Turnieju Niepodległości o Puchar PGE

Jesteście nowym pokoleniem polskich sportowców i nowym pokoleniem Polaków. Dziś poznajecie historię Polski, aby wkrótce tworzyć jej przyszłość. Niech ten turniej będzie dla Was inspiracją do pracy nad sobą i do tego, by odkrywać bogactwo naszych dziejów. 
Sobota, 9 listopada 2019

Prezydent: Składamy hołd polskim profesorom i innym ofiarom

Pochylamy dzisiaj głowy przed ich bohaterstwem i męczeństwem. Składamy im wszystkim hołd – mówił Andrzej Duda podczas wizyty w Miejscu Pamięci i Muzeum Sachsenhausen, byłym niemieckim obozie koncentracyjnym. 
1 POPRZEDNIA 1234567  376
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.