przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 13 marca 2019

Wystąpienie Prezydenta podczas uroczystości nominacji generalskich i admiralskiej 

Jeżeli spojrzymy na architekturę bezpieczeństwa na świecie czy w naszej części Europy, jest to chyba dla każdego oczywiste, że musimy modernizować naszą armię, że ona musi być większa, liczebniejsza, nowocześniejsza, lepiej wyposażona - powiedział. 
Wtorek, 12 marca 2019

Prezydent: Jesteśmy dumni z tego, że możemy być dzisiaj członkiem NATO [PL/ENG] 

- Jesteśmy dumni z tego, że możemy być dzisiaj członkiem Sojuszu Północnoatlantyckiego, który gwarantuje bezpieczeństwo naszej części Europy i świata, i dzięki któremu my także możemy gwarantować bezpieczeństwo -mówił Andrzej Duda w Pradze. 
Wtorek, 12 marca 2019

Prezydent: Wejście do NATO było momentem przełomowym

Wejście do NATO było kamieniem milowym na drodze pieczętującej nas na Zachodzie. To nas związało dodatkowym węzłem z Zachodem; już takim ostatecznym węzłem transatlantyckim – podkreślił Prezydent Andrzej Duda na antenie Radia Szczecin. 
Poniedziałek, 11 marca 2019

Prezydent: Wejście do NATO było ostatecznym potwierdzeniem niepodległości Polski 

Nie zawaham się powiedzieć, że pokolenia Polaków od końca II wojny światowej czekały na ten moment - mówił Prezydent Andrzej Duda o przystąpieniu Polski do NATO podczas wizyty w Wielonarodowym Korpusie Północno-Wschodnim w Szczecinie. 
Poniedziałek, 11 marca 2019

Życzenia Prezydenta z okazji Dnia Sołtysa

Niech Państwa codzienne starania o pomyślność, bezpieczeństwo i dostatek Państwa miejscowości i małych Ojczyzn przynoszą jak najwięcej dobrych owoców. Dziękuję za Państwa otwartość i zapobiegliwość, za stałą troskę o sprawy wsi oraz za postawę służby. 
Niedziela, 10 marca 2019

Depesza kondolencyjna Prezydenta RP do Prezydent Federalnej Demokratycznej Republiki Etiopii

Śmierć pasażerów okrywa żałobą nie tylko państwa, z których pochodzą, ale całą wspólnotę międzynarodową - napisał Prezydent Andrzej Duda w związku tragiczną katastrofą linii lotniczych Ethiopian Airlines, w której zginęło 157 osób. 
1 POPRZEDNIA 1234567  297
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.