przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Niedziela, 10 marca 2019

Życzenia od Prezydenta dla Stanisława Radwana

Pańskie twórcze dokonania stanowią ważny wkład w kulturę narodową, a zasługi położone w pracy na rzecz polskiego teatru stawiają Pana w rzędzie najwybitniejszych artystów w tej dziedzinie sztuki - napisał Prezydent w liście do Stanisława Radwana. 
Sobota, 9 marca 2019

List Prezydenta z okazji VIII edycji LSE SU Polish Economic Forum 2019 w Londynie

Aktywność młodych, uzdolnionych Polaków w życiu Wielkiej Brytanii jest jeszcze jednym, bardzo cennym mostem w relacjach polsko-brytyjskich, które mają tak bogatą tradycję - podkreślił Andrzej Duda. 
Piątek, 8 marca 2019

Życzenia Prezydenta z okazji Święta Kobiet

Dziękuję za wszystko, co robią Panie dla innych, wnosząc nieoceniony wkład w wychowanie młodego pokolenia, w polską naukę, kulturę, gospodarkę, i gratuluję wszystkich sukcesów, które Panie odnoszą. 
Piątek, 8 marca 2019

Prezydent: Polska wiarygodnym, sprawdzonym sojusznikiem

Wstąpienie państw Europy Środkowo-Wschodniej do NATO zmieniło paradygmat bezpieczeństwa tej części świata. Polska jest wiarygodnym, sprawdzonym sojusznikiem. Dobrze wiemy, jaką moc ma postawa solidarności - napisał Prezydent RP. 
Czwartek, 7 marca 2019

Wypowiedź Prezydenta dla mediów w związku z odprawą kierowniczej kadry MON i Sił Zbrojnych RP 

- Nie jest w naszym interesie, aby powstawała jakakolwiek europejska konkurencja wobec NATO; ważne jest, żeby działania na poziomie UE były komplementarne do działań NATO - mówił Prezydent Andrzej Duda. 
Czwartek, 7 marca 2019

Wypowiedź Prezydenta dla mediów po spotkaniu z Sekretarzem Generalnym NATO

Dyskutowaliśmy na temat konieczności uczynienia sił NATO mobilnymi. Mówimy o tym, także jeżeli chodzi o nasze siły zbrojne w Polsce. Są to bardzo ważne kwestie i wewnątrz kraju, jeżeli chodzi o nasze wojsko, i jeżeli chodzi o funkcjonowanie Sojuszu. 
1 POPRZEDNIA 2345678  297
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.