przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 5 lipca 2019

Wystąpienie Prezydenta w Margoninie 

Mamy teraz Polskę wyjątkową – bo wolną całkowicie, suwerenną, niepodległą od 30 lat! Ci, którzy walczyli w powstaniu wielkopolskim, nie mieli tej wielkiej szansy, by tego doświadczyć, bo im po 20 latach wolność zabrano – mówił Prezydent. 
Środa, 3 lipca 2019

Wystąpienie na konferencji „People and Climate – Solidarity and Just Transition” 

W walce ze zmianami klimatu nie jesteśmy bezbronni – mówił Prezydent, wskazując na konieczność rozwoju takich źródeł energii, które zagwarantują bezpieczeństwo energetyczne i dostaw oraz zminimalizują negatywne skutki zmieniającego się klimatu. 
Środa, 3 lipca 2019

Wystąpienie w Lwówku Śląskim 

Władza jest po to, by służyć dobru wspólnemu. Moja rola polega na tym, by realizować państwa pragnienia i dążenia, a przynajmniej by wspierać owe realizacje – mówił Andrzej Duda w Lwówku Śląskim (woj. dolnośląskie). 
Środa, 3 lipca 2019

Wystąpienie Prezydenta w Głogowie 

Mam nadzieję, że nadal realizując m.in. program 500+ będziemy wzmacniali nasze państwo – mówił Prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami Głogowa (woj. dolnośląskie). 
Wtorek, 2 lipca 2019

Życzenia dla Igi Cembrzyńskiej z okazji 80-lecia urodzin

Widzowie na zawsze zapamiętają Pani znakomite role filmowe. Niezapomniane są Pani występy na estradzie i w programach telewizyjnych – napisał Prezydent RP Andrzej Duda w liście do Igi Cembrzyńskiej z okazji 80. urodzin artystki. 
Poniedziałek, 1 lipca 2019

Wystąpienie Prezydenta podczas Kongresu Poradnictwa 

W systemie państwa polskiego muszą się znaleźć pieniądze na świadczenie pomocy osobom potrzebującym – podkreślał Andrzej Duda podczas Kongresu Poradnictwa zorganizowanego przez Kancelarię Prezydenta we współpracy z Narodowym Instytutem Wolności. 
1 POPRZEDNIA 2345678  335
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.