przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 4 maja 2019

Prezydent: Dziękujemy, że jesteście na każde wezwanie 

Dzięki Wam ratowane jest życie, ratowane jest mienie, to Wy jesteście na każde wezwanie, to Wy jesteście na każdą potrzebę, bezinteresowni, oddani, wierni. Za to z całego serca dziękujemy – mówił Prezydent RP podczas uroczystości na pl. Piłsudskiego. 
Sobota, 4 maja 2019

List do uczestników uroczystości z okazji Dnia Strażaka 2019

Polska jest dumna ze swych strażaków, którzy nieustannie składają dowody najwyższego kunsztu – napisał Prezydent RP w liście do uczestników uroczystości z okazji Dnia Strażaka 2019. 
Piątek, 3 maja 2019

Wystąpienie podczas obchodów Święta Narodowego 3 Maja 

Jesteśmy narodem, który wpłynął na dzieje Europy i świata. To dzięki Polakom padł Mur Berliński i Żelazna Kurtyna. Chylę czoła przed wszystkimi, którzy wprowadzili nas do NATO i do Unii Europejskiej – mówił Andrzej Duda na pl. Zamkowym w Warszawie. 
Piątek, 3 maja 2019

Wystąpienie podczas uroczystości wręczenia Orderów Orła Białego 

Za to wielkie dzieło, które realizujecie Panowie w swoim życiu z całego serca w imieniu Rzeczypospolitej dziękuję – podkreślał Prezydent Andrzej Duda podczas uroczystości wręczenia odznaczeń państwowych. 
Piątek, 3 maja 2019

Prezydent: Silne państwo to takie, które jest przede wszystkim bezpieczne 

Chcemy, żeby Polska była państwem dobrze rozwiniętym, ale przede wszystkim chcemy, żeby Polska była państwem, w którym jest bezpiecznie, i w którym obywatel czuje się bezpiecznie – powiedział Prezydent Andrzej Duda podczas defilady „Silni w sojuszach”. 
Czwartek, 2 maja 2019

Wywiad Prezydenta dla programu „Tak jest” TVN24

Nie ma dzisiaj żadnej poważnej siły politycznej, która nie widziałaby korzyści wynikających z członkostwa Polski w Unii Europejskiej - mówił Andrzej Duda. Prezydent w wywiadzie skomentował także obchody 4 czerwca oraz swoją najbliższą wizytę w USA. 
1 POPRZEDNIA 3456789  314
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.