przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 31 stycznia 2020

Wystąpienie Prezydenta podczas ceremonii podpisania umowy na zakup samolotów F-35

To bardzo poważna decyzja, którą podjęły władze amerykańskie, że będziemy mogli być posiadaczem tych wielkich tajemnic związanych z samolotem F-35; to pokazuje, jakim zaufaniem jesteśmy darzeni – mówił Andrzej Duda. 
Piątek, 31 stycznia 2020

Do uczestników obchodów stulecia powrotu Chojnic do Ojczyzny

Niech świętowanie stulecia Niepodległej daje nam siłę do dalszej służby publicznej i działalności zawodowej. I niech jego owocem i przedłużeniem stają się nowe pożyteczne inicjatywy gospodarcze i społeczne, artystyczne i naukowe – napisał Prezydent RP. 
Czwartek, 30 stycznia 2020

Prezydent: Rozmawiamy o przyszłości, która jest na wyciągnięcie ręki 

Rozmawiamy o przyszłości, która jest na wyciągnięcie ręki, dlatego że częściowo już jest realizowana. Czy ona będzie szybko, czy nie? Myślę, że będzie szybciej, niż się spodziewamy – mówił Prezydent Andrzej Duda podczas konferencji w Stargardzie. 
Czwartek, 30 stycznia 2020

Wystąpienie na spotkaniu z mieszkańcami powiatu pyrzyckiego 

Spokojnego państwa, które będzie coraz bardziej dostatnie, coraz mocniejsze, i coraz bezpieczniejsze, potrzebujemy. Chcę właśnie takie państwo budować – mówił Prezydent RP na spotkaniu z mieszkańcami powiatu pyrzyckiego. 
Czwartek, 30 stycznia 2020

Wystąpienie Prezydenta w Elektrowni Dolna Odra 

Dostawy gazu do tej elektrowni będą mogły następować z różnych kierunków. To jest sytuacja niezwykle korzystna – podkreślił Andrzej Duda podczas uroczystości podpisania kontraktu na budowę dwóch bloków gazowo-parowych w Elektrowni Dolna Odra. 
Środa, 29 stycznia 2020

Wystąpienie Prezydenta RP podczas spotkania z Komisją Krajową NSZZ „Solidarność” 

Nie mam żadnych wątpliwości, że Solidarność – jako związek zawodowy ze swoją historią i swoimi ideałami – jest i zawsze będzie potrzebna – mówił Prezydent Andrzej Duda. 
1 POPRZEDNIA 45678910  410
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.