przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Czwartek, 27 czerwca 2019

Prezydent do nowo powołanych członków Rady Dialogu Społecznego: Najważniejszym elementem Rady jest dialog 

Wszystko to czynimy po to, żeby Polska mogła się lepiej rozwijać, aby naszemu społeczeństwu lepiej się żyło, aby wszystkie elementy funkcjonowania naszego państwa były zrównoważone; takie jest zadanie Rady. Ale najważniejszym jej elementem jest dialog. 
Czwartek, 27 czerwca 2019

Wystąpienie Prezydenta podczas „Spotkania Czwartkowego PZU” 

Nowoczesne państwo dba o zdrowie i życie swoich obywateli, zapewnia im to w jak największym stopniu – mówił Prezydent podczas „Spotkania Czwartkowego PZU”, nawiązując do Narodowej Strategii Onkologicznej oraz jednej z akcji PZU „10 lat dłużej”. 
Wtorek, 25 czerwca 2019

List Prezydenta z okazji 43. rocznicy wydarzeń radomskiego Czerwca 1976 roku

Nigdy nie godziliśmy się na deptanie naszych aspiracji, na odbieranie nam wolności i podmiotowości, naszego niepodległego państwa. W czerwcu 1976 roku reżim komunistyczny przekonał się o tym po raz kolejny – podkreślił Andrzej Duda. 
Wtorek, 25 czerwca 2019

Wystąpienie Prezydenta podczas wizyty na poligonie w Orzyszu 

Jak każda nominacja generalska, tak i te są również nie tylko osobistym świętem Panów Generałów i ich najbliższych lecz jest to święto całej polskiej armii - podkreślił Andrzej Duda, który wręczył dziś awanse generalskie. 
Wtorek, 25 czerwca 2019

List z okazji Dnia Polskiego podczas II Igrzysk Europejskich Mińsk 2019

Niezmiernie się cieszę, że wśród imprez towarzyszących II Igrzyskom Europejskim w Mińsku znalazł się Dzień Polski – wydarzenie uświetniające również obchody stulecia Polskiego Komitetu Olimpijskiego, którym mam zaszczyt patronować - podkreślił Prezydent. 
Poniedziałek, 24 czerwca 2019

Wystąpienie Prezydenta podczas spotkania z mieszkańcami Krotoszyna 

To jedno z najważniejszych zadań: żeby Polacy mogli żyć w jak najgodniejszych warunkach. Głęboko wierzę, że dzięki mądrej polityce uda nam się osiągnąć taki poziom życia, jaki jest w Europie Zachodniej – mówił Prezydent Andrzej Duda w Krotoszynie. 
1 POPRZEDNIA 45678910  335
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.