przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 5 marca 2019

Wypowiedź Prezydenta RP podczas posiedzenia Rady Dialogu Społecznego 

Zawsze mówimy tutaj – i zawsze będę to powtarzał – że dialog jest sprawą bardzo ważną. Niezależnie od tego, na ile jest on skuteczny dialog jest zawsze zjawiskiem bardzo cennym i niezwykle potrzebnym - powiedział Andrzej Duda. 
Wtorek, 5 marca 2019

List Prezydenta do uczestników uroczystości wręczenia Nagrody im. prof. Aleksandra Gieysztora

Prestiżowy laur, którym wyróżnia się osoby i instytucje zasłużone dla pielęgnowania dziedzictwa kulturowego Rzeczypospolitej, wręczany jest już po raz dwudziesty - przypomniał Andrzej Duda. 
Poniedziałek, 4 marca 2019

List Prezydenta z okazji Dnia Generała Kazimierza Pułaskiego

Dzień Generała Kazimierza Pułaskiego jest świętem łączącym dwa wielkie narody, których tożsamość, rozwój i aspiracje opierają się na ofiarnym i niezłomnym przywiązaniu do idei wolności - napisał Prezydent w liście odczytanym przez ministra Kwiatkowskiego. 
Poniedziałek, 4 marca 2019

Wystąpienie Prezydenta RP w Bolesławcu na spotkaniu z mieszkańcami 

Chcę, byśmy budowali kraj sprawiedliwy i uczciwy, tzn. taki, w którym zwycięża uczciwość, a nie cynizm i draństwo, jak kiedyś powiedział Prezydent Lech Kaczyński - mówił Prezydent Andrzej Duda. 
Poniedziałek, 4 marca 2019

Wystąpienie Prezydenta podczas konferencji prasowej w Żaganiu 

- Bardzo się cieszę, że otwarcie obchodów dwudziestolecia obecności Polski w NATO następuje właśnie tutaj, w Żaganiu, gdzie razem służą i realizują swoje zadania żołnierze Wojska Polskiego i żołnierze armii USA - podkreślił Andrzej Duda. 
Poniedziałek, 4 marca 2019

Prezydent: Dziękuję za służbę dla światowego bezpieczeństwa

Dziękuję naszym polskim żołnierzom, waszym towarzyszom broni, żołnierzom armii Stanów Zjednoczonych, za tę służbę. Za służbę dla waszych ojczyzn, ale także za służbę dla światowego bezpieczeństwa - mówił Andrzej Duda w Żaganiu. 
1 POPRZEDNIA 45678910  297
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.