przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 28 września 2019

Wystąpienie Prezydenta RP podczas spotkania z Polonią 

Dziękuję, że w tych czasach Państwo pamiętają tutaj o Polsce. Dziękuję za wszystkie przejawy utrzymywania tu polskości i także umacniania Polski – mówił Prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z Polonią w Brukseli. 
Sobota, 28 września 2019

List Prezydenta do uczestników Ogólnopolskiej Zbiórki Alertu Pamięci

Życzę harcerzom i instruktorom – uczestnikom Alertu Pamięci, aby spotkanie umocniło braterskie więzy i współpracę osób miłujących Ojczyznę i podejmujących odpowiedzialność za jej losy. Osób, na które Polska zawsze mogła i dziś też może liczyć – napisał. 
Sobota, 28 września 2019

Wywiad Prezydenta dla niezalezna.pl

O relacjach z Prezydentem Donaldem Trumpem, wojskach USA w Polsce i imperialnej polityce Rosji, a także o przyszłorocznych wyborach prezydenckich – mówi w wywiadzie dla niezalezna.pl Prezydent Andrzej Duda. 
Sobota, 28 września 2019

List do uczestników uroczystości pogrzebowych śp. Wincentego Knapczyka

Należał do pokolenia odrodzonej Rzeczypospolitej, uformowanego w duchu patriotycznym oraz silnym poczuciu tożsamości i więzi ze wspólnotą narodową – napisał Prezydent RP o śp. Wincentym Knapczyku w liście do uczestników uroczystości pogrzebowych. 
Sobota, 28 września 2019

List do uczestników „Dnia Pamięci Więźniów Obozu Dulag 121 i Niosących Im Pomoc”

Chcę wraz z Państwem złożyć najgłębszy hołd moim rodakom, którym przypadł w udziale okrutny los wygnańców, a także wyrazy szacunku i wdzięczności wszystkim niosącym im pomoc. Pamiętamy i będziemy o nich pamiętać – napisał Prezydent. 
Piątek, 27 września 2019

Wystąpienie podczas święta Wojsk Obrony Terytorialnej 

Sprawdziliście się. Szanują Was – dziękuję za to! – mówił Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda podczas święta Wojsk Obrony Terytorialnej. 
1 POPRZEDNIA 567891011  366
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.