przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 25 listopada 2019

Wystąpienie podczas spotkania na temat współpracy energetycznej 

Korzystanie z duńskich doświadczeń w zakresie budowy farm wiatrowych na Morzu Bałtyckim, z dala od brzegu, jest dla nas bardzo interesujące – mówił Prezydent Andrzej Duda podczas spotkania na temat współpracy energetycznej. 
Poniedziałek, 25 listopada 2019

Wystąpienie Prezydenta na spotkaniu z polsko-duńskimi weteranami 

Każde państwo szanuje swoich żołnierzy, właśnie poprzez takie miejsca jak to – powiedział Prezydent w Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa podczas spotkania z duńską Parą Książęcą i weteranami obu krajów. 
Poniedziałek, 25 listopada 2019

Toast Prezydenta Andrzeja Dudy podczas śniadania wydawanego na cześć duńskiej Pary Książęcej

Polsko-duńska współpraca ma szanse stać się wielką przyszłością nie tylko dla naszych krajów, nie tylko dla Europy, ale także i dla świata; choćby w zakresie ochrony środowiska i klimatu – podkreślił Andrzej Duda. 
Niedziela, 24 listopada 2019

Obchody 189. rocznicy wybuchu powstania listopadowego

W tych dniach, jak co roku, w sposób szczególny czcimy pamięć polskich patriotów, którzy po latach działalności konspiracyjnej wreszcie jawnie, czynnie i z całą mocą wystąpili przeciw zniewoleniu – napisał Prezydent. 
Niedziela, 24 listopada 2019

Obchody 100. rocznicy urodzin Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego

Wśród Prezydentów Rzeczypospolitej na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski był ostatnim. Ale to właśnie Jemu przypadła w udziale jedna z najważniejszych i najtrudniejszych misji w dziejach urzędu głowy państwa: misja scalenia władz polskich – napisał Prezydent 
Sobota, 23 listopada 2019

90-lecie Związku Podhalan w Północnej Ameryce

– Jestem przekonany, że wartości, które przyświecają Państwa organizacji, stanowią inspirację dla całej amerykańskiej Polonii i wspaniale rysują obraz polskości w oczach wszystkich obywateli Stanów Zjednoczonych – napisał Prezydent w jubileuszowym liście. 
1 POPRZEDNIA 567891011  385
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.