przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 13 lipca 2019

Życzenia urodzinowe dla Marii Koterbskiej-Frankl

Z okazji pięknego jubileuszu urodzin pragnę wraz z Małżonką złożyć Pani najserdeczniejsze gratulacje i życzenia oraz podziękować za bogaty dorobek artystyczny. Należy Pani do grona najpopularniejszych polskich wokalistek – napisał Prezydent. 
Sobota, 13 lipca 2019

List na IV Zjazd Byłych Pracowników PGR-ów w Wartkowie

Pragnę zapewnić, że wspierałem i wspierać będę wszelkie działania służące rozwojowi polskiej wsi i polskiego rolnictwa. Jest to dla mnie jeden z najważniejszych prezydenckich priorytetów – napisał Prezydent Andrzej Duda. 
Piątek, 12 lipca 2019

Wystąpienie Prezydenta podczas spotkania z mieszkańcami Szczecinka 

Drzewa ratują nas w zmieniającym się na niekorzyść świecie. Dlatego zachęcam do sadzenia drzew, bo to nie tylko miejsce do wypoczynku, bo to także kwestia naszego zdrowia – mówił Prezydent Andrzej Duda. 
Piątek, 12 lipca 2019

Wystąpienie Prezydenta podczas spotkania z mieszkańcami Drawska Pomorskiego 

Mam nadzieję, że mądra polityka – ukierunkowana na wspieranie obszarów wiejskich, by szukać nowych możliwości rozwoju i wspierać tam, gdzie potrzeba – przyniesie tutaj efekty – podkreślił Prezydent. 
Piątek, 12 lipca 2019

List Prezydenta na obchody 76. rocznicy pacyfikacji wsi Michniów

Oddajemy dziś cześć tym, którzy walczyli z bronią w ręku – ale to również dzień pamięci o wszystkich mieszkańcach polskich wsi, którzy w latach wojny zaznali cierpienia – napisał Prezydent. List odczytał minister Wojciech Kolarski. 
Czwartek, 11 lipca 2019

List do generałów Wilhelma Grüna i Adama Joksa

Bydgoskie centrum szkoleniowe już od 15 lat stanowi zasadniczy element systemu szkolenia na potrzeby wspólnych działań Sojuszu – napisał Prezydent RP do generałów Wilhelma Grüna (kończy służbę w Bydgoszczy) i Adama Joksa (obejmuje tę placówkę). 
1 POPRZEDNIA 567891011  341
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.