przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 27 września 2019

Obchody 80. rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego

Dziś, po 80 latach, świętujemy Dzień Podziemnego Państwa Polskiego jako obywatele na powrót wolnej Ojczyzny. I wszystkimi wysiłkami pragniemy i zobowiązujemy się pracować na rzecz umacniania suwerennego państwa polskiego – najcenniejszego wspólnego dobra. 
Piątek, 27 września 2019

Wystąpienie podczas święta Wojsk Obrony Terytorialnej 

Sprawdziliście się. Szanują Was – dziękuję za to! – mówił Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda podczas święta Wojsk Obrony Terytorialnej. 
Czwartek, 26 września 2019

Wystąpienie podczas gali portalu niezależna.pl 

Koncepcja Prezydenta Lecha Kaczyńskiego – jego wielka koncepcja polskiej polityki zagranicznej – nie jest historyczna, bo nie jest koncepcją martwą, lecz żywą. Będziemy ją realizowali – mówił Andrzej Duda podczas gali portalu niezależna. 
Czwartek, 26 września 2019

List do uczestników ministerialnego spotkania poświęconego Funduszowi Trójmorza

Cieszę się, że zainicjowany i działający pod politycznym parasolem głów państw format współpracy spotkał się z tak szerokim odzewem i zaangażowaniem na poziomie rządowym i eksperckim – napisał o Inicjatywie Trójmorza Andrzej Duda. 
Czwartek, 26 września 2019

List z okazji „Dnia Budowlanych 2019”

Mają Państwo powody do optymizmu na przyszłość, bo takie podstawowe wskaźniki jak koniunktura czy dynamika produkcji budowlano-montażowej utrzymują się na dobrym poziomie, jednak nie brakuje też pytań i dylematów – napisał Prezydent. 
Środa, 25 września 2019

Rozmowa w programie „Gość Wiadomości”

Są wielkie polityczne interesy USA, które przemawiają za tym, by wojska amerykańskie były w Europie, na wschodniej flance NATO. Jest to dla nas korzystne, bo wzmacnia nasze bezpieczeństwo – mówił Andrzej Duda na antenie TVP. 
1 POPRZEDNIA 6789101112  366
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.