przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 10 lipca 2019

List do dowódców Połączonego Centrum Działań Bojowych w Stavanger

Polska będzie kontynuować swój udział w inicjatywach NATO, włączając się w działania wzmacniające pokój. Sojusz Północnoatlantycki nadal pozostaje głównym, najsilniejszym i niekwestionowanym filarem światowego bezpieczeństwa – napisał Prezydent RP. 
Wtorek, 9 lipca 2019

Wystąpienie podczas powołania nowych członków Rady ds. Przedsiębiorczości oraz Kapituły XVII edycji Nagrody Gospodarczej 

Jestem Państwu bardzo wdzięczny za gotowość do tej współpracy. Nie mam żadnych wątpliwości, że jak do tej pory, tak nadal będzie ona owocna – mówił Andrzej Duda do nowych członków Rady ds. Przedsiębiorczości oraz Kapituły Nagrody Gospodarczej. 
Poniedziałek, 8 lipca 2019

Wystąpienie Prezydenta podczas spotkania z mieszkańcami Sosnowca 

Chcemy w Polsce prawdziwej demokracji. Takiej, która jest rzeczywista: to znaczy rządów ludu. I taka nasza demokracja będzie – mówił Prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami Sosnowca. 
Poniedziałek, 8 lipca 2019

Wystąpienie podczas spotkania z mieszkańcami Chorzowa 

To jest właśnie dzisiejszy Śląsk – piękny, który łączy swój etos ciężkiej pracy z nowoczesną gospodarką, z rozwijającym się tutaj biznesem, ale zarazem z cały czas rozwijającą się turystyką, z górami, Beskidem Śląskim i całym pięknem tej ziemi – mówił. 
Poniedziałek, 8 lipca 2019

List do uczestników dziesiątej edycji akcji „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia”

Pamięć jest tym, co sprawia, że jako naród jesteśmy wspólnotą – napisał Prezydent RP Andrzej Duda w liście do uczestników dziesiątej edycji akcji „Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia”. 
Poniedziałek, 8 lipca 2019

Wystąpienie Prezydenta podczas inauguracji Belwederskiej Szkoły Letniej 

Co to jest dobro wspólne? Na czym polega społeczna gospodarka rynkowa? Te zagadnienia są niezwykle ważne i chciałbym, żebyście tu o tym dyskutowali – mówił Prezydent Andrzej Duda, inaugurując I edycję Belwederskiej Szkoły Letniej. 
1 POPRZEDNIA 6789101112  341
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.