przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Sobota, 23 listopada 2019

90-lecie Związku Podhalan w Północnej Ameryce

– Jestem przekonany, że wartości, które przyświecają Państwa organizacji, stanowią inspirację dla całej amerykańskiej Polonii i wspaniale rysują obraz polskości w oczach wszystkich obywateli Stanów Zjednoczonych – napisał Prezydent w jubileuszowym liście. 
Piątek, 22 listopada 2019

Wspólny wywiad Prezydentów Polski i Litwy dla TVP

Dzisiejsze uroczystości pogrzebowe przywódców powstania styczniowego to wiadomość dla naszych narodów, które kiedyś żyły razem w jednym kraju. Ci wszyscy ludzie niezależnie od narodu, z którego pochodzili są naszymi wspólnymi bohaterami – mówił Prezydent. 
Piątek, 22 listopada 2019

Wystąpienie podczas uroczystości pogrzebowych uczestników powstania styczniowego 

Upamiętniamy dzisiaj naszych historycznych bohaterów, ale robimy to, myśląc nie o przeszłości, lecz ze względu na wspólną przyszłość. Łączy nas wspólnota doświadczeń i wartości, z których najważniejszą jest dla nas wszystkich wolność – mówił Andrzej Duda. 
Piątek, 22 listopada 2019

List na 15. Spotkanie Barbórkowe w Miękini

Wraz z milionami wdzięcznych rodaków przekazuję serdeczne barbórkowe pozdrowienia i życzenia pracownikom przemysłu wydobywczego w Polsce – napisał Prezydent Andrzej Duda. 
Czwartek, 21 listopada 2019

Prezydent: Relacje polsko-litewskie dawno nie były tak dobre 

Jutrzejsze wydarzenia na Cmentarzu na Rossie są znamienne dla naszej tożsamości i pamięci historycznej, a także dla wzmacniania więzi i budowania przyjaźni polsko-litewskiej – mówił Andrzej Duda na wspólnej konferencji prasowej z Prezydentem Litwy. 
Środa, 20 listopada 2019

Wystąpienie Prezydenta RP w Brojcach

– Bardzo chciałem spotkać się z moimi Rodakami na miejscu – tam, gdzie oni mieszkają, gdzie żyją, w ich rzeczywistości – mówił Andrzej Duda w Brojcach, odnosząc się do spełnionej właśnie obietnicy odwiedzenia mieszkańców wszystkich polskich powiatów. 
1 POPRZEDNIA 6789101112  385
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.