przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 4 czerwca 2019

Wystąpienie Prezydenta podczas uroczystości wręczenia odznaczenia Rogerowi Scrutonowi 

Polacy pokazali, że chcą być wolni. Nie mam żadnych wątpliwości, że właśnie idee głoszone przez Pana Profesora także przyczyniły się do wzrostu odwagi w polskim społeczeństwie, aby to uczynić – mówił Prezydent, który uhonorował Rogera Scrutona. 
Poniedziałek, 3 czerwca 2019

Wywiad Prezydenta RP dla tygodnika „Sieci”

– Wiem, jak wygląda Polska w każdym zakątku – mówi Prezydent Andrzej Duda w rozmowie z dziennikarzami tygodnika „Sieci”. Ponadto: o wynikach wyborów do Parlamentu Europejskiego, sytuacji na krajowej scenie politycznej, forcie Trump i rzuceniu palenia. 
Poniedziałek, 3 czerwca 2019

„Idea solidarności głoszona przez Jana Pawła II jest fundamentem budowy silnej i dostatniej Polski”

W historycznej Sali BHP Stoczni Gdańskiej odbyła się konferencja pt. „Obudził w nas Solidarność. W 40. rocznicę Pierwszej Pielgrzymki Jana Pawła II do Ojczyzny". List Prezydenta RP do uczestników konferencji odczytał minister Paweł Mucha. 
Poniedziałek, 3 czerwca 2019

„Bezpieczne Wakacje z Parą Prezydencką”. Wystąpienie Prezydenta i Pierwszej Damy 

Te odznaczenia zazwyczaj odbierają dorośli; policjanci, strażacy, żołnierze. Dzisiaj dostają je Julka, Dawid, Michał i Maciek za to, że umieli zachować się w sposób wyjątkowy i uratować innych – mówił Prezydent przed uhonorowaniem Młodych Bohaterów. 
Niedziela, 2 czerwca 2019

List Prezydenta z okazji Dnia Weterana Działań poza Granicami Państwa oraz Międzynarodowego Dnia Uczestników Misji Pokojowych ONZ

W tym uroczystym dniu chcę wyrazić uznanie wszystkim uczestnikom misji, wykonującym trudne i odpowiedzialne zadania poza krajem – w imieniu Polski i dla Polski – napisał Andrzej Duda. 
Sobota, 1 czerwca 2019

Spotkanie Prezydenta RP i Prezydenta Azerbejdżanu z przedstawicielami mediów 

Obecnie wartość wymiany handlowej wzrasta i liczę na to – Panie Prezydencie – że Pańska wizyta w Warszawie, a moja rewizyta dzisiaj tutaj, u Pana Prezydenta, przyczynią się do intensyfikacji relacji gospodarczych. 
1 POPRZEDNIA 6789101112  327
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.