przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 16 lipca 2019

Oświadczenie Andrzeja Dudy po spotkaniu z Prezydentem Litwy 

Nie ma tematów, w których byłyby między nami jakieś rozbieżności, co jest dla mnie ogromną radością – zapewnił Andrzej Duda po rozmowach z Prezydentem Litwy, Gitanasem Nausėdą. 
Poniedziałek, 15 lipca 2019

Wystąpienie Prezydenta podczas spotkania z uczestnikami projektu „Polska jest w Tobie” 

– Bardzo jesteśmy dumni i szczęśliwi, że się czujecie Polakami. To dla nas ogromnie ważne, bo jesteście naszymi ambasadorami wszędzie tam, gdzie mieszkacie – mówił Prezydent do uczestników 1. edycji projektu „Polska jest w Tobie”. 
Poniedziałek, 15 lipca 2019

Wystapienie Prezydenta RP po spotkaniu z Zuzaną Čaputovą 

Namawiałem Panią Prezydent do zaangażowania się we współpracę w ramach Trójmorza, bo uważam, że jest to dobry projekt dla naszej części Europy – mówił Andrzej Duda podczas wspólnej konferencji prasowej z Zuzaną Čaputovą. 
Piątek, 12 lipca 2019

Wystąpienie Prezydenta podczas spotkania z mieszkańcami Szczecinka 

Drzewa ratują nas w zmieniającym się na niekorzyść świecie. Dlatego zachęcam do sadzenia drzew, bo to nie tylko miejsce do wypoczynku, bo to także kwestia naszego zdrowia – mówił Prezydent Andrzej Duda. 
Piątek, 12 lipca 2019

Wystąpienie Prezydenta podczas spotkania z mieszkańcami Drawska Pomorskiego 

Mam nadzieję, że mądra polityka – ukierunkowana na wspieranie obszarów wiejskich, by szukać nowych możliwości rozwoju i wspierać tam, gdzie potrzeba – przyniesie tutaj efekty – podkreślił Prezydent. 
Wtorek, 9 lipca 2019

Wystąpienie podczas powołania nowych członków Rady ds. Przedsiębiorczości oraz Kapituły XVII edycji Nagrody Gospodarczej 

Jestem Państwu bardzo wdzięczny za gotowość do tej współpracy. Nie mam żadnych wątpliwości, że jak do tej pory, tak nadal będzie ona owocna – mówił Andrzej Duda do nowych członków Rady ds. Przedsiębiorczości oraz Kapituły Nagrody Gospodarczej. 
Poniedziałek, 8 lipca 2019

Wystąpienie Prezydenta podczas spotkania z mieszkańcami Sosnowca 

Chcemy w Polsce prawdziwej demokracji. Takiej, która jest rzeczywista: to znaczy rządów ludu. I taka nasza demokracja będzie – mówił Prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z mieszkańcami Sosnowca. 
Poniedziałek, 8 lipca 2019

Wystąpienie podczas spotkania z mieszkańcami Chorzowa 

To jest właśnie dzisiejszy Śląsk – piękny, który łączy swój etos ciężkiej pracy z nowoczesną gospodarką, z rozwijającym się tutaj biznesem, ale zarazem z cały czas rozwijającą się turystyką, z górami, Beskidem Śląskim i całym pięknem tej ziemi – mówił. 
1234567  95
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.