przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 25 marca 2020

Wypowiedź Prezydenta RP 

Prezydent wypowiada się przy mikrofonie
Do projektu tarczy antykryzysowej wprowadzono zwolnienie na trzy miesiące z KRUS-u, a także przepisy, które powodują, że rolnicy będą traktowani jak przedsiębiorcy, będą im przysługiwały te same formy pomocy – poinformował Prezydent. 
Wtorek, 24 marca 2020

Przesłanie Prezydenta RP

Iluminacja na fasadzie Pałacu Prezydenckiego  z okazji Narodowego Dnia Pamięci Polaków ratujących Żydów pod okupacją niemiecką
Z okazji Narodowego Dnia Pamięci Polaków ratujących Żydów pod okupacją niemiecką Prezydent RP Andrzej Duda wystosował okolicznościowe przesłanie. Wieczorem na fasadzie Pałacu Prezydenckiego została wyświetlona iluminacja. 
Poniedziałek, 23 marca 2020

Oświadczenie Prezydenta RP po posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego 

Prezydent Andrzej Duda wygłasza oświadczenie po posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego
Musimy zrobić wszystko, by polskie rodziny ucierpiały jak najmniej – mówił Prezydent Andrzej Duda po posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa Narodowego, która omawiała tzw. tarczę antykryzysową w związku z pandemią koronawirusa. 
Sobota, 21 marca 2020

Briefing Prezydenta RP nt. pomocy dla przedsiębiorców 

Zwolnieni z płacenia składek ZUS przez 3 mies. będą wszyscy samozatrudnieni, mikroprzedsiębiorcy, jeśli ich przychody spadły o więcej niż 50% w stosunku do lutego br. – poinformował Prezydent Andrzej Duda. 
Piątek, 20 marca 2020

Orędzie Prezydenta Andrzeja Dudy 

Stoimy przed jednym z najtrudniejszych wyzwań ostatnich dziesięcioleci. Musimy ochronić nie tylko życie i zdrowie, ale też materialne podstawy bytu milionów polskich rodzin – oświadczył Prezydent. W poniedziałek posiedzenie Rady Bezpieczeństwa Narodowego. 
Czwartek, 19 marca 2020

Oświadczenie Prezydenta po posiedzeniu Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego 

Prezydent i Premier stoją przy mikrofonach
Uczynimy wszystko, co tylko możliwe, by w jak największym stopniu Polskę i nasz poziom życia, naszą codzienność zabezpieczyć przed skutkami tego, co dzieje się w tej chwili. Wszystko, dosłownie wszystko! – podkreślał Andrzej Duda. 
Środa, 18 marca 2020

Wypowiedzi Prezydenta i Premiera po posiedzeniu Rady Gabinetowej 

– Potrzebne jest wsparcie dla przedsiębiorców i dla pracowników; pakiet antykryzysowy musi być kompleksowy – podkreślił Prezydent Andrzej Duda po posiedzeniu Rady Gabinetowej. 
Wtorek, 17 marca 2020

Prezydent: Rada Gabinetowa przełożona

Prezydent stoi przy mównicy i wygłasza oświadczenie
Dzisiejsza Rada Gabinetowa nie odbędzie się z uwagi na bezpieczeństwo wszystkich uczestników – oświadczył Prezydent Andrzej Duda. Posiedzenie zostanie zwołane, gdy procedury dotyczące ew. zakażenia koronawirusem członków rządu zostaną zakończone. 
1234567  125
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.