przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 21 maja 2019

Podsumowanie akcji „sadziMy” 

Pod koniec kwietnia w Nadleśnictwie Rytel, przez które w sierpniu 2017 r. przeszedł huragan, niszcząc setki hektarów lasu, Para Prezydencka zainaugurowała ogólnopolską akcję #sadziMy. Dziś w Pałacu Prezydenckim podsumowano pierwszą odsłonę projektu. 
Poniedziałek, 20 maja 2019

Wystąpienie po podpisaniu ustawy o Narodowej Strategii Onkologicznej 

Potrzebujemy strategii, która będzie prowadziła pacjenta poprzez działania edukacyjne, diagnostykę, leczenie, poprzez rehabilitację i rekonwalescencję, aż do opieki paliatywnej i psychologicznej – mówił Prezydent podczas uroczystości w Centrum Onkologii. 
Poniedziałek, 20 maja 2019

Wystąpienie podczas spotkania z mieszkańcami Mysłowic

Proszę wziąć udział w tych wyborach, proszę wybierać, proszę wysłać do Parlamentu Europejskiego naszą silną reprezentację. Ludzi, którzy będą nas tam godnie i dobrze reprezentowali – apelował Prezydent. 
Poniedziałek, 20 maja 2019

Wystąpienie Prezydenta RP podczas spotkania z mieszkańcami Świętochłowic 

– Bardzo ważne jest, aby w Europie widziano, że Polacy wybierają, czynią to odpowiedzialnie, że biorą sprawy w swoje ręce – mówił Prezydent Andrzej Duda w Świętochłowicach, apelując o udział w wyborach do Parlamentu Europejskiego. 
Sobota, 18 maja 2019

Prezydent: Bitwa o Monte Cassino była dla Europy i świata wielką lekcją

Nigdy więcej wojny, nigdy więcej ludzkiej tragedii spowodowanej przez czyjeś okrucieństwo, czyjąś żądzę władzy, potęgi, ziemi. Niech świat opiera się na wzajemnej współpracy i wzajemnym szacunku – mówił Andrzej Duda na Polskim Cmentarzu Wojennym. 
Piątek, 17 maja 2019

Wystąpienie podczas Święta Straży Granicznej 

– Dziękuję, że jesteście zawsze wtedy, gdy potrzeba. Dziękuję, że w tak wspaniały sposób realizujecie swoją służbę dla Polski, ale przede wszystkim dla nas, mieszkańców Rzeczypospolitej – mówił Prezydent Andrzej Duda podczas uroczystości w Belwederze. 
Czwartek, 16 maja 2019

Prezydent: Trzy razy trzeba było walczyć, by Śląsk mógł należeć do Polski 

Powstania śląskie – to kwintesencja tego wielkiego śląskiego czynu polskiego i niepodległościowego – akcentował Prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z przedstawicielami mieszkańców Śląska. 
Czwartek, 16 maja 2019

Prezydent: Program „500 plus” zrewolucjonizował polskie społeczeństwo 

Ta ustawa przybliża nas do realizacji tego celu, który ja sobie postawiłem, ubiegając się o urząd Prezydenta, żeby jakość życia zwykłej polskiej rodziny się podniosła – mówił Andrzej Duda, podpisując nowelę rozszerzającą program „Rodzina 500 plus”. 
1234567  88
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.