przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Wtorek, 26 marca 2019

Para Prezydencka na podsumowaniu III edycji „Akcji Pomocy Polakom na Wschodzie” 

48 miejscowości na Ukrainie, Litwie, Białorusi, w Mołdawii, Rumunii i Kazachstanie, spotkania z ponad 10 tys. mieszkających tam Rodaków - dziś Para Prezydencka podsumowała III edycję Akcji Pomocy Polakom na Wschodzie, która odbywa się pod jej patronatem. 
Poniedziałek, 25 marca 2019

Wystąpienie Prezydenta RP podczas uroczystego uhonorowania Polaków ratujących Żydów w czasie wojny 

– Przed którzy byli i są bohaterami, przed ich rodzinami w imieniu Rzeczypospolitej nisko pochylam głowę w głębokim wyrazie wdzięczności za niezwykłą postawę w niewyobrażalnych czasach – mówił Prezydent Andrzej Duda podczas uroczystości. 
Piątek, 22 marca 2019

Wypowiedź Prezydenta RP po spotkaniu z Prezydentem Węgier

Węgry mają doskonałą sytuację gospodarczą, Polska ma doskonałą sytuację gospodarczą. Cieszymy się bardzo, że przekłada się to również na współpracę w tym aspekcie pomiędzy naszymi krajami – mówił Andrzej Duda pod rozmowach z Jánosem Áderem. 
Piątek, 22 marca 2019

Wystąpienie Prezydenta RP podczas Gali Przyjaźni Polsko-Węgierskiej w Kielcach

Przyjaźń polsko-węgierska jest prawdziwa i żywa – mówił Prezydent Andrzej Duda podczas Gali Przyjaźni Polsko-Węgierskiej w Kielcach. 
Czwartek, 21 marca 2019

Wystąpienie Prezydenta RP podczas XI Międzynarodowego Forum Górskiego

Nie chodzi o to, by pokryć gęstą siecią dróg całe Podhale, bo wtedy znikną tereny, na których dzisiaj ludzie mogą wypoczywać. Musi to być zrobione dobrze i mądrze - mówił Prezydent. 
Środa, 20 marca 2019

Wypowiedź Prezydenta na otwarciu wystawy „Mistrz Religa. Człowiek, lekarz, polityk”

Ile razy mówimy o służbie zdrowia, tyle razy gdzieś w tle odwołujemy się do pana prof. Zbigniewa Religi, do tej spuścizny, którą nam zostawił – tym, co mówił, ale także całą swoją życiową postawą - mówił Andrzej Duda. 
Wtorek, 19 marca 2019

Wystąpienie Prezydenta na spotkaniu z mieszkańcami powiatu grodziskiego 

Mamy dzisiaj wielkie zadanie: doprowadzić nasze państwo do takiego poziomu rozwoju, jaki jest na zachodzie Europy; odbudować przemysł i gospodarkę, odbudować wreszcie pomyślność i zasobność społeczeństwa – powiedział Prezydent. 
Wtorek, 19 marca 2019

Wystąpienie Prezydenta podczas gali XI edycji konkursu „Pracodawca Przyjazny Pracownikom” 

Z perspektywy rozwoju naszego kraju i społeczeństwa uczciwe warunki pracy, płacy, uczciwe traktowanie pracowników i uczciwego traktowanie pracy i pracodawcy przez pracowników mają znaczenie absolutnie fundamentalne – mówił Prezydent Andrzej Duda. 
1234567  82
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.