przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Piątek, 24 stycznia 2020

Wystąpienie podczas uroczystości powołania przedstawiciela Prezydenta RP w KNF 

Nie mam żadnych wątpliwości, że ma Pan ogromne doświadczenie, które na pewno przyda się w pracach Komisji Nadzoru Finansowego i chcę jeszcze raz serdecznie podziękować, że przyjmuje Pan nominację – mówił Prezydent powołując Roberta Tomanka. 
Piątek, 24 stycznia 2020

Wystąpienie podczas uroczystości nadania Orderu Orła Białego Zofii Posmysz-Piaseckiej 

– Pani świadectwo stanowi ogromnie ważną, polską spuściznę tamtego trudnego czasu – mówił Prezydent, zwracając się do uhonorowanej Orderem Orła Białego Zofii Posmysz-Piaseckiej. 
Czwartek, 23 stycznia 2020

Trzeci dzień w Davos | Wypowiedź Prezydenta RP dla mediów 

W czasie Światowego Forum Ekonomicznego wiele mówiło się na temat naszej współpracy w ramach Trójmorza i to pokazuje bardzo dobrą kondycję tej inicjatywy, a także że na tym forum dużo się dzieje – relacjonował Prezydent. 
Czwartek, 23 stycznia 2020

Wystąpienie podczas debaty „CEEplus index: Opportunities and benefits for the CEE and investors” 

Indeks CEEplus jest znaczącym krokiem w kierunku otwarcia regionu na spółki i inwestorów z całego świata. To nasza szansa na to, by stać się gospodarczym sercem Europy – przekonywał Prezydent Andrzej Duda. 
Środa, 22 stycznia 2020

Przemówienie Prezydenta podczas debaty „Growing Europe: The Economic Vitality of Central and Eastern Europe” 

– Europa Środkowo-Wschodnia jest jednym z najbardziej dynamicznie rozwijających się regionów Europy – podkreślał Prezydent RP Andrzej Duda podczas środowej debaty zorganizowanej w szwajcarskim Davos, gdzie odbywa się 50. Światowe Forum Ekonomiczne. 
Środa, 22 stycznia 2020

Drugi dzień w Davos | Wypowiedź Prezydenta dla mediów 

Polska obejmie przewodnictwo w OBWE w 2022 roku. Dziękowałem Panu Sekretarzowi Generalnemu za wsparcie w tym zakresie, bo wszystkie kraje głosowały za Polską – i to było nasze wielkie osiągnięcie – mówił Prezydent o jednym ze swoich spotkań. 
Wtorek, 21 stycznia 2020

Davos. Wypowiedź Prezydenta dla polskich mediów 

– Polska jest liderem w Europie Środkowo-Wschodniej; jesteśmy krajem, który bardzo dynamicznie się rozwija i w tym zakresie stanowi także przykład dla innych – mówił Andrzej Duda w pierwszym dniu trwającego w Davos Światowego Forum Ekonomicznego. 
Wtorek, 21 stycznia 2020

Prezydent: Polska od wielu lat jest miejscem udanych inwestycji zagranicznych [PL/ENG] 

Polska od wielu lat jest miejscem udanych inwestycji zagranicznych. Nasze interesy dziś są obecne na całym świecie – mówił Prezydent Andrzej Duda, otwierając Dom Polski w Davos. 
1234567  116
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.