przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Środa, 31 lipca 2019

„Panie Pułkowniku, Dowódco legendarnego batalionu „Zośka”, cześć Twojej Pamięci!”

To jest niezwykła chwila dla pana pułkownika Ryszarda Białousa, dla „Jerzego”. To marzenie o tym, żeby Polska była niepodległa, była w pełni suwerenna, była wolna, była kwitnąca i żeby być w niej, dzisiaj właśnie się realizuje. 
Wtorek, 30 lipca 2019

„Drodzy Powstańcy, jesteście bezcennym skarbem historii” 

Jesteście tak bezcennym skarbem historii, ale przede wszystkim niepodległości, że młodzi ludzie są gotowi przyjeżdżać z całej Polski żeby móc pobyć chociaż przez chwilę w Waszym otoczeniu – mówił Prezydent Duda do powstańców warszawskich. 
Środa, 24 lipca 2019

Wystąpienie Prezydenta podczas wręczenia nominacji generalskiej w PSP

Ta nominacja to zobowiązanie do dalszej służby dla ludzi, bo przecież Państwo, jako strażacy, to właśnie dla nich pełnicie swoją służbę – podkreślił Andrzej Duda. 
Środa, 24 lipca 2019

Wystąpienie Prezydenta na obchodach 100. rocznicy powstania Policji Państwowej 

Chciałbym, żebyście dzisiaj usłyszeli „dziękuję” w imieniu polskiego państwa. Na 100-lecie istnienia polskiej policji, za służbę narodowi i ojczyźnie, czasem aż do samego końca – mówił Prezydent do policjantów zgromadzonych na uroczystych obchodach. 
Wtorek, 16 lipca 2019

Oświadczenie Andrzeja Dudy po spotkaniu z Prezydentem Litwy 

Nie ma tematów, w których byłyby między nami jakieś rozbieżności, co jest dla mnie ogromną radością – zapewnił Andrzej Duda po rozmowach z Prezydentem Litwy, Gitanasem Nausėdą. 
Poniedziałek, 15 lipca 2019

Wystąpienie Prezydenta podczas spotkania z uczestnikami projektu „Polska jest w Tobie” 

– Bardzo jesteśmy dumni i szczęśliwi, że się czujecie Polakami. To dla nas ogromnie ważne, bo jesteście naszymi ambasadorami wszędzie tam, gdzie mieszkacie – mówił Prezydent do uczestników 1. edycji projektu „Polska jest w Tobie”. 
Poniedziałek, 15 lipca 2019

Wystapienie Prezydenta RP po spotkaniu z Zuzaną Čaputovą 

Namawiałem Panią Prezydent do zaangażowania się we współpracę w ramach Trójmorza, bo uważam, że jest to dobry projekt dla naszej części Europy – mówił Andrzej Duda podczas wspólnej konferencji prasowej z Zuzaną Čaputovą. 
Piątek, 12 lipca 2019

Wystąpienie Prezydenta podczas spotkania z mieszkańcami Szczecinka 

Drzewa ratują nas w zmieniającym się na niekorzyść świecie. Dlatego zachęcam do sadzenia drzew, bo to nie tylko miejsce do wypoczynku, bo to także kwestia naszego zdrowia – mówił Prezydent Andrzej Duda. 
1 POPRZEDNIA 1234567  97
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.