przeskocz do treści | przeskocz do menu głównego
Oficjalna strona Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
| | |
A | A | A
Poniedziałek, 9 grudnia 2019

Wystapienie Prezydenta podczas piątej edycji projektu „Startupy w Pałacu”

Firmy biorące udział w tegorocznej edycji są to firmy, które mają już za sobą jakiś sukces w obrocie międzynarodowym; są tak innowacyjne, że mają szanse na dalszy dynamiczny rozwój i być może w perspektywie przestaną być startupami – mówił Prezydent. 
Poniedziałek, 9 grudnia 2019

Prezydent: Nasze wartości pozwoliły nam przetrwać najtrudniejsze czasy 

Musimy pamiętać, że nasze wartości pozwoliły nam przetrwać najtrudniejsze czasy – podkreślał Andrzej Duda na spotkaniu z mieszkańcami Dubiecka w województwie podkarpackim. 
Piątek, 6 grudnia 2019

Wystąpienie Prezydenta podczas gali „100 lat PZPN”

Prezydent Andrzej Duda podziękował za 100 lat Polskiego Związku Piłki Nożnej, za 100 lat działalności dla piłki nożnej, budowania polskiego sportowego ducha, wielkich przeżyć z biało-czerwonymi flagami w rękach. 
Czwartek, 5 grudnia 2019

Wystąpienie podczas uroczystości powołania Ministra Sportu 

– Jestem przekonany, że młode spojrzenie Pani Minister, takie śmiałe widzenie nowoczesnego rozwoju, jaki jest potrzebny sportowi w każdej jego dziedzinie i w każdym jego calu, tutaj z pewnością będzie doskonale realizowane – mówił Prezydent. 
Czwartek, 5 grudnia 2019

Prezydent: Dewizą paraolimpijczyków jest „niemożliwe nie istnieje” 

– Dewizą sportowców niepełnosprawnych jest „niemożliwe nie istnieje” – podkreślił Prezydent Andrzej Duda na gali finałowej I Plebiscytu Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego na Sportowca Roku 2019. 
Środa, 4 grudnia 2019

Prezydent: Szczyt w Londynie sukcesem Sojuszu Północnoatlantyckiego 

Bardzo istotny element dla nas, to pełna zgoda na aktualizację planów kolektywnej obrony Polski – mówił Prezydent Andrzej Duda na konferencji prasowej kończącej spotkanie przywódców państw NATO w Londynie. 
Wtorek, 3 grudnia 2019

„Dziękuję za wierną, niezachwianą służbę dla Rzeczypospolitej”

– Dziękujemy za bohaterstwo, za ten widomy znak, który panowie swoją walką i postawą dawaliście, kim są Polacy – mówił Andrzej Duda do weteranów podczas uroczystości w Ambasadzie RP w Londynie. 
Sobota, 30 listopada 2019

Wystąpienie w Kopalni Węgla Brunatnego Turów

– Transformacja energetyczna w celu ochrony klimatu musi odbywać się przy poszanowaniu ludzi pracy i ich jakości życia – mówił Prezydent Andrzej Duda podczas akademii z okazji Dnia Górnika „Barbórka 2019” w Kopalni Węgla Brunatnego Turów. 
1 POPRZEDNIA 1234567  111
Poleć znajomemu


Opuszczasz oficjalny serwis Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej


Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony.

Zapraszamy ponownie.